LISTOPAD 2009


2009.06.09

opublikował:

LISTOPAD 2009

02.11.09

Trainees Jazz Band – Dom Kultury Śródmieście – Andersa – Warszawa

03.11.09

Peter Murhy – Stodoła – Warszawa

The Legendary Pink Dots – Pod Minogą – Poznań

Cassandra Wilson – Hotel Hilton – Warszawa

Green Day – Olympiahalle Munchen – Monachium (Niemcy)

Biff – Zaścianek – Kraków

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Fabryka Trzciny – Warszawa

04.11.09

Cassandra Wilson – Hotel Hilton – Warszawa

Threshold – Oda Firlej – Wrocław

Kult – Stodoła – Warszawa

Disco Partizanti – Radio Luxemburg – Warszawa

Tribute To Miles Davis (Marcus Miller, Shorter Wayne, Jimmy Cobb) – Warszawa – Sala Kongresowa

Plum – NRD – Toruń

05.11.09

Kult – Stodoła – Warszawa

Wayne Shorter – Poznań – Aula UAM

Mazowsze – Sala Kongresowa – Warszawa

Robert Chill Jazz Project – Siódemka – Łódź

Hunter / President Of Noise – Pod Muzami – Kalisz

Osada Vida / Believe – Cogitatur klub Muzyczny – Katowice

The Plastic People Of The Universe – Klub Łykend – Wrocław

Radio Bagdad / Włochaty / Qulturka / Soraga – Drum Club – Tuchola

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Wojewódzki Dom Kultury – Kielce

06.11.09

Kult – Spodek – Katowice

Diana Krall – Warszawa – Sala Kongresowa

Tankard – Progresja – Warszawa

Mordercy P – Dujer – Mińsk Mazowiecki

Robert Chill Jazz Project – Zapiecek – Łódź

Blade Loki / Tito – MOK – Opole

Gnash / Humanick / The Washing Machine – Luka – Łódź

Nietonie – Yerbaciarnia Szczypta Światła – Wrocław

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Klub Pod Palmą – Rzeszów

OSTR / Jamal / Polemic / Gypsy.cz – Wytwórnia Filmów Fabularnych – Wrocław

07.11.09

OSTR / Łdz Orkiestra / Dj Haem / Kochan – Estrada – Bydgoszcz

Ars Cameralis 2009: Matt Elliott / Grizzly Bear / Yo La Tengo – Jazz Club Hipnoza – Katowice

Coma -Wytwórnia Filmów Fabularnych – Wrocław

II Eliminacje Wojny o Wawel 2009 (Returners, Eskobar, Muflon, Rufin MC, JOT) – Teatr Versus – Wrocław

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Graffiti – Lublin

Diana Krall – Zabrze – Dom muzyki i tańca

Tankard – Lochness- Kraków

The Analogs – 1/4 Mili – Rzeszów

Planet Of Angels – Atlas Arena – Łódź

Niebonie – Galeria Teatr From Poland – Częstochowa

Hunter / Rootwater / Blindead/ Opaleni – Stodoła – Warszawa

Samokhin Band – Klub Wytwórnia – Łódź

Kult – Arena – Poznań

Planet Of Angels – Nowa Hala – Łódź

String Connection – Skwer – filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny – Warszawa

08.11.09

Coma – Mega Club – Katowice

Chris Botti Poland Tour 2009 – Dom Muzyki i Tańca – Zabrze

EneDueRabe – Pod Muzami – Kalisz

Kult – Stodoła – Warszawa

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Klub Wytwórnia – Łódź

CeHa / Pijani Powietrzem – Stodoła pod strzechą – Pszczyna

ARS Cameralis 2009: Avishai Cohen – Teatr Zagłębia – Sosnowiec

KAT & Roman Kostrzewski – Alibi – Wrocław

Zion Train – Klub Cogitatur – Katowice

Oceansize – Firley – Wrocław

09.11.09

Ethno Jazz Festival: Joscho Stephan – Łykend – Wrocław

Chris Botti Poland Tour 2009 – Wytwórnia – Łódź

W.A.S.P. – Studio – Kraków

10.11.09

Skye – Eskulap – Poznań

OSTR / Łdz Orkiestra / Dj Haem / Kochan – Mega Club – Katowice

Orange The Juice – Zaścianek – Kraków

Mayday – Katowice – Spodek

Chris Botti Poland Tour 2009 – Teatr Wielki – Opera Narodowa – Warszawa

Skream / Benga – Sfinks – Sopot

AlterNative Tour 2009 – Pogodno / L.Stadt / Sorry Boys – Lizard King – Kraków

pg.lost / Manescape – Pod Minogą – Poznań

Stanisław Soyka – Stodoła – Warszawa

Isis – Proxima – Warszawa

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Studio – Kraków

11.11.09

Skye – Stodoła -Warszawa

Gary Moore – Warszawa – Torwar 

Chris Botti Poland Tour 2009 – Kijów.Centrum – Kraków

19 Wiosen – CDQ – Warszawa

Hunter – Słowianin – Szczecin

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Mega Club – Katowice

Dalek Echoes of Yul – Firley – Wrocław

Easy Star All – Star / DJ Krzak – Proxima – Warszawa

12.11.09

Skye – Rotunda – Kraków

Maciej Maleńczuk i Psychodancing – Stodoła – Warszawa

Placebo – KB Hallen – Sztokholm (Szwecja)

Chris Botti Poland Tour 2009 – Aula Uniwersytetu Poznańskiego – Poznań

The Rat Pack – A West End Musical – Warszawa – Sala Kongresowa

Paprika Korps – Pod Minogą – Poznań

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Rura – Częstochowa

Aviv Geffen – Proxima – Warszawa

Beltaine – Klub Cogitatur – Katowice

The Globetrotters – Klub Wytwórnia – Łodź

13.11.09

Placebo – Avvexet – Frederiksberg (Dania)

Gregorian – Warszawa – Sala Kongresowa

Strachy na lachy – Klub Studio – Kraków

Proletaryat – ClubRock – Warszawa

Blade Loki – Pub 7 Grzechów – Bełchatów

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Rudeboy – Zielona Góra

ARS Cameralis 2009″ Maciej Obara i Esus – Kinoteatr Rialto – Katowice

Beltaine & Comhlan Celtic Motion project – Studio Polskiego Radia – Wrocław

Kamp! oraz Michel Phunk – Firley – Wrocław

King Cannibal – Browar Mieszczański – Wrocław

UDO – Lochness – Kraków

14.11.09

One Love Sound Fest 2009 – Hala Stulecia

Gregorian – Łódź – Klub Wytwórnia – Wrocław

Starchy na lachy – Dekompresja – Łódź

Michał Bajor – Białołęcki Ośrodek Kultury – Warszawa

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – W-Z – Wrocław

King Cannibal – Jazz Club Fantom – Bytom

UDO – Progresja – Warszawa

Andrzej Piaseczny & Seweryn Krajewski – Filharmonia Lubelska – Lublin

15.11.09

The Herbaliser Band – Rotunda – Kraków

Maciej Maleńczu i Psychodancing – Klub Wytwórnia – Łódź

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Eskulap – Poznań

Strachy na lachy – Alibi – Wrocław

Andrzej Piaseczny & Seweryn Krajewski – Filharmonia  im. K. Szymanowskiego – Kraków

Mitch & Mitch – Klub Cogitatur – Katowice

16.11.09

Johnny Winter – Progresja – Warszawa

The Herbaliser Band – W-Z – Wrocław

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Klub Od Nowa – Toruń

17.11.09

A-HA – Arena Łódź – Łódź

Marilyn Manson – Stodoła – Warszawa

Johnny Winter – Eskulap – Poznań

NILE, Grave, Krisiun, Ulcerate, Corpus Mortale – Progresja – Warszawa

18.11.09

Acid Drinkers – Stodoła – Warszawa

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Klub Can Can – Szczecin

NILE, Grave, Krisiun, Ulcerate, Corpus Mortale – W-Z – Wrocław

19.11.09

UFO – Warszawa – Progresja

Placebo – Torwar – Warszawa

Vavamuffin – Stodołwa – Warszawa

Ras Luta – Klub Cogitatur – Katowice

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Piwnica Artystyczna Kawon – Zielona Góra

Ars Cameralis 2009: Josephine Foster  / Andrew Bird – Teatr Rozrywki – Chorzów

20.11.09

The Black Tapes – WOK – Wołów

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Lizard King – Bydgoszcz

21.11.09

Kayah – Białystok – Opera i Filharominia Podlaska

O.S.T.R. & Sofa – Stodoła – Warszawa

Raz, Dwa, Trzy – Wytwórnia – Łódź

Gossip – Palladium – Warszawa

Coma – Klub Studio – Kraków

22.11.09

UFO – Wrocław – W-Z

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Parlament – Gdańsk

23.11.09

Electric Light Orchestra – Poznań – Hala Arena

Czesław Śpiewa / Gaba Kulka / Dick4Dick – Gwint – Białystok

24.11.09

Cesaria Evora – Wrocław – Hala Stulecia

Angelique Kidjo – Poznań – Aula UAM

Electric Light Orchestra – Gdynia – Hala Sprtowo – Widowiskowa Gdynia

25.11.09

Diana Krall – Wrocław – Hala Stulecia

Electric Light Orchestra – Szczecin – Hala MTS

26.11.09

T.Love, Kryzys, Komety – Stodoła – Warszawa

Electric Light Orchestra – Bydgoszcz – Hala Łucznika 

27.11.09

Rammstein – Spodek – Katowice 

T.Love, goście, Kumka Olik – Stodoła – Warszawa

28.11.09

KAT & Roman Kostrzewski – Lochness – Kraków

29.11.09

Yann Tiersen – Studio – Kraków

Electric Light Orchestra – Kraków – Auditorium Maximum

Kayah – Bydgoszcz – Kino Teatr Adria 

30.11.09

Yann Tiersen – Stodoła – Warszawa

Electric Light Orchestra – Warszawa – Sala Kongresowa

Kayah – Poznań – Filharmonia Poznańska

 

 

Polecane

Share This