SIERPIEŃ 2010


2009.12.15

opublikował:

SIERPIEŃ 2010

01

KEV FOX BAND

Festiwal Misietupodoba – Tuczno

02

KEV FOX BAND

Mózg – Bydgoszcz

MOYRAH

Alive – Wrocław

03


SEN ZU

Hard Rock Cafe – Warszawa



GAGARIN BROTHERS


Hydrozagadka – Warszawa

KEV FOX BAND

Jazz Club Centrala – Świnoujście

04

KEV FOX BAND

Jazz Club Centrala – Świnoujście

05

OFF FESTIVAL: Matmos, The Flaming Lips, Lenny Valentino, The Fall, Tindersticks, The Horrors, Mew, Anti-Pop Consortium, Efterklang, Age, Trans Am, Something Live Elvis, Voo Voo, Szelest Spadających Papierków, Lili Puna, Atlas Sound, Memory Tapes, The Very Best, The Tallest Man On Earth, Joker Feat. Nomad, Happy Pills, Cieślak i Księżniczki, OSTR, Lao Che, Lachowicz, 19 wiosen, Plum, Kucz/Kulka, Prawatt & Mirna Ray, Indigio Tree, Tides From Nebula, Pablopavo i ludziki, Nathalie And The Loners

Dolina Trzech Stawów – Katowice

BIFF

Łazienki Królewski – Teatr na Wyspie – Warszawa

KEV FOX BAND

Jazzownia – Warszawa

06

OFF FESTIVAL:  Matmos, The Flaming Lips, Lenny Valentino, The Fall, Tindersticks, The Horrors, Mew, Anti-Pop Consortium, Efterklang, Age, Trans Am, Something Live Elvis, Voo Voo, Szelest Spadających Papierków, Lili Puna, Atlas Sound, Memory Tapes, The Very Best, The Tallest Man On Earth, Joker Feat. Nomad, Happy Pills, Cieślak i Księżniczki, OSTR, Lao Che, Lachowicz, 19 wiosen, Plum, Kucz/Kulka, Prawatt & Mirna Ray, Indigio Tree, Tides From Nebula, Pablopavo i ludziki, Nathalie And The Loners

Dolina Trzech Stawów – Katowice

AUDIORIVER: Richie Hawtin presents PLASTIKMAN LIVE, Lauren Garnier, Hadouken!, Ellen Allien, Hybrid, Noisia, The Modern Deep Left Quartet, Qemists Soundystem, Krazy Baldhead, Dusty Kid, Karotte

Plaża nad Wisłą – Płock

MAZURY HIP HOP FESTIWAL: OSTR / MOLESTA / KASTA / RAHIM / GRUBSON / GURAL / WALDEMAR KASTA / OL`STARS / SzSz


Twierdza Boyen – Gizycko

AGNIESZKA CHYLIŃSKA


Amfiteatr im. Czesława Niemena – Olsztyn

B4 PARTY HIP HOP KEMP: MAŁPA / JINX / DJ CHWIAŁ

Czeski Sen – Toruń

KEV FOX BAND


Club Bogart – Gomunice

PERFECT – 30 LAT ZESPOŁU


Amfiteatr – Kołobrzeg

LADIES KAMIKADZE NIGHT: DJ TUNIZIANO

Harlem – Warszawa

FUNK WHAT YA GOT!: DJ GRIS

Klinika – Warszawa

TETRIS

Salamandra – Bielsko – Biała

JAHBESTIN / SZAJKA / KAMIL / IPKIS & DZIKUS / TOMASH / IDEALNY SELEKTOR / YAMAN SELEKTOR

Attenzione – Brzesko

07

OFF FESTIVAL: Matmos, The Flaming Lips, Lenny Valentino, The Fall, Tindersticks, The Horrors, Mew, Anti-Pop Consortium, Efterklang, Age, Trans Am, Something Live Elvis, Voo Voo, Szelest Spadających Papierków, Lili Puna, Atlas Sound, Memory Tapes, The Very Best, The Tallest Man On Earth, Joker Feat. Nomad, Happy Pills, Cieślak i Księżniczki, OSTR, Lao Che, Lachowicz, 19 wiosen, Plum, Kucz/Kulka, Prawatt & Mirna Ray, Indigio Tree, Tides From Nebula, Pablopavo i ludziki, Nathalie And The Loners

Dolina Trzech Stawów – Katowice


AUDIORIVER: Richie Hawtin presents PLASTIKMAN LIVE, Lauren Garnier, Hadouken!, Ellen Allien, Hybrid, Noisia, The Modern Deep Left Quartet, Qemists Soundystem, Krazy Baldhead, Dusty Kid, Karotte

Plaża nad Wisłą – Płock


EXCHANGE OD SOUND FESTIVAL: Daniel Kandi, Manuel le Saux, Jorn van Deynhoven, Ferry Tayle, Nifra Słowacja, Angelo Mike, John Hetmond, Schimek, Alan White, Seb Andre, Ann D, Jerry Mate, Sacha, Marcel Kenenberg

Graffiti – Lublin

MTV GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ: The Returners / Tede / MOP

Plac Zebrań Ludowych – Gdańsk

SOUNDPOLS


Zamek – Ogrodzieniec

MĘSKIE GRANIE: Abradab / Maleńczuk / Waglewski / Stańko / Smolik / Fisz / Oxy.Gen / Pogodno / DJ Eprom

Ogrody Muzeum Archeologicznego – Kraków

KEV FOX BAND


Kawiarnia Naukowa – Kraków

MAZURY HIP
HOP FESTIWAL: OSTR / MOLESTA / KASTA / RAHIM / GRUBSON / GURAL /
WALDEMAR KASTA / OL`STARS / SzSz


Twierdza boyen – Gizycko

XVI FESTIWAL KULTURY KRESOWEJ


Amfiteatr – Mrągowo

BASTAJPAN / POPRO100FLOW / BEOBE / FAMA / KŁAK

Excalibur – Czeladź



BURN MUSIC NIGHT: DJ KWADRAT


Harlem – Warszawa

JAMAL

Kino Letnie – Sielpia

SCENA LETNIA: TYBET / ZNA / SZACH / DJ PROSPER

Słoneczny Wrotków – Lublin

SUMMER REGGAE PARTY: DREADSQUAD / KACEZET

Ampstrong – Zakopane

08



OFF FESTIVAL: Matmos, The Flaming Lips, Lenny Valentino, The Fall, Tindersticks, The Horrors, Mew, Anti-Pop Consortium, Efterklang, Age, Trans Am, Something Live Elvis, Voo Voo, Szelest Spadających Papierków, Lili Puna, Atlas Sound, Memory Tapes, The Very Best, The Tallest Man On Earth, Joker Feat. Nomad, Happy Pills, Cieślak i Księżniczki, OSTR, Lao Che, Lachowicz, 19 wiosen, Plum, Kucz/Kulka, Prawatt & Mirna Ray, Indigio Tree, Tides From Nebula, Pablopavo i ludziki, Nathalie And The Loners

Dolina Trzech Stawów – Katowice

MTV GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ: The Shapeshifters / Wet Fingers / DJ Wara

Plac Zebrań Ludowych – Gdańsk

CONVERAGE / KYLESA / GAZA / KVELERTAK


Rotunda – Kraków


KEV FOX BAND


Dobra Karma – Warszawa

09

TIAMAT


Amfiteatr im. Czesława Niemena – Olsztyn

FEAR FACTORY


Progresja – Warszawa

10

ORBITA WIRU

Hard Rock Cafe – Warszawa

FEAR FACTORY


Loch Ness – Kraków

11

THE FLICKERS


Alive – Wrocław

THANKS GOD IT`S WEDNESDAY: DJ ABDOOL

Harlem – Warszawa

12

OPEN MIND FESTIVAL: The Cult / Corruption / The Boogie Town

Stodoła – Warszawa

OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL


Jednostka Wojskowa – Ostróda

13



OPEN MIND FESTIVAL: Obituary / The 69 Eyes

Stodoła – Warszawa

FESTIWAL BLUES NAD BOBREM


Zamek Kliczków – Bolesławiec


FOLWARK FESTIWAL: Psio Crew, Dikanda, Kerekes Band, Zielony Pomidor Sound System

Przelewice, k. Szczecina

XL Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Złota Tarka


Amfiteatr im. Louisa Armstronga – Iława

OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL

Jednostka Wojskowa – Ostróda

IV FESTIWAL LEGEND ROCKA W DOLINIE CHARLOTTY: Arthur Brown / Eric Burdon

Strzelinko koło Ustki

PŁOMIEŃ 81

Gorlicka – Gorlice

LADIES KAMIKADZE NIGHT: DJ SIM

Harlem – Warszawa

WHAT THE FUNK?: DJ DEF

Klinika – Warszawa

OSTR / ŁDZ ORKIESTRA / KOCHAN / DJ HAEM

Akademia Rycerska – Legnica

B4 PARTY HIP HOP KEMP: MAŁAP & DJ CHWIAŁ / GHETTOSOCKS / MUNEHINE / THE RETURNERS

Czytelnia – Poznań


14

OPEN MIND FESTIVAL: Epica / Ill Nino / Proghma-C


Stodoła – Warszawa


ELECTROCITY: m.in.: Roger Sanchez / Erick Morillo / Serge Devant / Todd Terry

Lubiąż, k. Wrocławia

MĘSKIE GRANIE: Abradab / Maleńczuk / Waglewski / Stańko / Smolik / Fisz / Oxy.Gen / Pogodno / DJ Eprom

Browar Mieszczański – Wrocław

OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL


Jednostka Wojskowa – Ostróda

IV FESTIWAL LEGEND ROCKA W DOLINIE CHARLOTTY: Maggie Bell / Dave Kelly & British Blues Quartet / Marillion

Strzelinko koło Ustki

R&B DE RUE: DJ ABDOOL

Harlem – Warszawa

15



OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL


Jednostka Wojskowa – Ostróda


KAPELA ZE WSI WARSZAWA / ROBERTO DELIRA & KOMPANY / KAROLINA KAMBERSKA


Dom Kultury Słowianin – Szczecin

IV FESTIWAL LEGEND ROCKA W DOLINIE CHARLOTTY: Nick Simper (współzałożyciel Deep Purple) & Nasty Habits / Procol Harum

Strzelinko koło Ustki

17




ROCK IN SUMMER: Bad Religion / Billy Talent / Maypole / CF98 / The Black Tapes

Park Sowińskiego – Warszawa



PEPSI ROCK BATTLEFIELD


Hard Rock Cafe – Warszawa

SEPULTURA


Alibi – Wrocław

SKINNY PUPPY


Rotunda – Kraków

BEIRUT


Stodoła – Warszawa


LOW CEILLING


Alive – Wrocław

18

SKINNY PUPPY

Progresja – Warszawa

DUB FX & FLOWER FAIRY


Rotunda – Kraków

THANK GOD IT`S WEDNESDAY: DJ TUNIZIANO

Harlem – Warszawa

19



LIVING COLOUR / MAQAMA


Proxima – Warszawa

HIP HOP KEMP: Q-Tip, Chali 2Na z Jurassic 5, kolektyw Boot Camp Clik (Buckshot/ Blackmoon, Heltah Skeltah, Smif N Wessun), Masta Ace, Edo G,
Large Professor, Freeway, Sage Francis, Roots Manuva i Foreign Beggars, Samy Deluxe, Sat l’artificier, OSTR, Pezet / Małolat, The Returners, Małpa

Hradec Kralove – Czechy

DUB FX & FLOWER FAIRY


Centralny Basen Artystyczny – Warszawa

20

COKE LIVE MUSIC FESTIVAL: The Chemical Brothers / 30 Second To Mars / NERD / MUSE / MUCHY / SOFA
ELDO / DONGURALESKO / PLASTIC VS. PONO I SOKÓŁ / CF 98 / IRENA / MOSQITOO / ROTTEN BARK

Lotnisko – Muzeum Lotnictwa – Kraków

BEHEMOTH


Rudeboy – Bielsko – Biała

POLUCJANCI


Sala koncertowa PFK – Sopot

LADIES KAMIKADZE NIGHT: DJ KOCURR

Harlem – Warszawa

RAHIM

LUZ – Brzeszcze

21



COKE LIVE MUSIC FESTIVAL: The Chemical Brothers / 30 Second To Mars / NERD / MUSE / MUCHY / SOFA
/ ELDO / DONGURALESKO / PLASTIC VS. PONO I SOKÓŁ / CF 98 / IRENA / MOSQITOO / ROTTEN BARK

Lotnisko – Muzeum Lotnictwa – Kraków

30. FESTIWAL ROCKOWY GENERACJA: Vader / Napalm Death

Amfiteatr – Koszlin

SZCZECIN METAL MEETING


Dom Kultury Słowianin – Szczecin

MĘSKIE GRANIE: Abradab / Maleńczuk / Waglewski / Stańko / Smolik / Fisz / Oxy.Gen / Pogodno / Mitch & Mitch /  Jacaszek / DJ Eprom

Koneser – Warszawa

CLEVELAND WARKISS QUARTET


Filharmonia – Zielona Góra

DUB FX & FLOWER FAIRY


Centrum Stocznia Gdańska – Gdańsk

WŁADYSŁAW KOMENDAREK


No Mercy – Warszawa

BURN MUSIC NIGHT: DJ TUNIZIANO

Harlem – Warszawa

24



ZIYO

Hard Rock Cafe – Warszawa

25

GOJIRA / LOST SOUL L / MASACHIST


Stodoła – Warszawa

THANKS GOD IT`S WEDNESDAY: DJ TUNIZIANO / DJ NIERÓWNO

Harlem – Warszawa

26

GOJIRA / LOST SOUL L / MASACHIST



STUDIO – Kraków

27

METAL HAMMER FESTIVAL: Korn / Opeth / Pain Of Salvation / Riverside / Katatonia / Jurojin / Votum

Spodek – Katowice

ROCK REGGAE FESTIVAL BRZESZCZE: m.in. Komische Pilze / Zabili mi żółwia / Cała Góra Barwinków / Happysad
/ KSU / MALEO Reggae Rockers / Pablopavo i Ludziki / Farben Lehre / Hornsman Coyote / Yellow Umbrella

Stadion KS Górnik – Brzeszcze

REGGAE DUB FESTIVAL NEW – WAY


OWW Sudety – Bielawa


LEGENDY ROCKA W 30. ROCZNICĘ SOLIDARNOŚCI: Perfect / Dżem / Lech Janerka / Strachy Na Lachy

Zajezdnia MPK – Wrocław

CLEVELAND WARKISS QUARTET


Centrum Stocznia Gdańska – Gdańsk

XII IŁAWSKA FAMA ROCK FESTIWAL

Amfiteatr im. Louisa Armstronga – Iława

28

ORANGE WARSAW FESTIVAL: Nelly Furtado / Agnieszka Chylińska / MIka / Monika Brodka / Lisa Hannigan / Aura Dione

Tor Wyścigów Konnych Służeweic – Warszawa

BYDGOSZCZ HIT FESTIWAL: Katerina / Alexandra Burke / Feel 15 zespołów biorących udział w konkursie

Hala łucznika – Bydgoszcz

REGGAE DUB FESTIVAL NEW – WAY


OWW Sudety – Bielawa

CLEVELAND WARKISS QUARTET


Sala Kongresowa – Warszawa


XII IŁAWSKA FAMA ROCK FESTIWAL


Amfiteatr im. Louisa Armstronga – Iława

OUTLINE COLOUR FESTIVAL – FINAŁ: D.I.T.C / LOOPTROOP ROCKERS / WFD / ELDO / GRUBSON / ENTEKA / SPINACHE / GREEN

Wytwórnia – Łódź

R&B DE RUE: DJ SIM / DJ CLOUD

Harlem – Warszawa

OSTR

Kawiarnia Smok – Puławy

29

ORANGE WARSAW FESTIVAL: Edyta Bartosiewicz / Courtney Love & Hole / White Lies / Kim Novak – Kumka Olik

Tor Wyścigów Konnych Służeweic – Warszawa

BYDGOSZCZ HIT FESTIWAL: EWA FARNA / EDYTA GÓRNIAK / BEXTOR CALDERA / 15 zespołów biorących udział w konkursie

Hala łucznika – Bydgoszcz

ANNA MARIA JOPEK


Aula Collegium Novum PWSZ – Kalisz

31

ACID DRINKERS


Hard Rock Cafe – Warszawa

MOSCOW VIRTUOSI – VLADIMIR


Sala Kongresowa – Warszawa

Polecane

Share This