#TogetherWithMusic – nowa kampania na TikToku


2020.06.11

opublikował:

#TogetherWithMusic – nowa kampania na TikToku

fot. mat. pras.

W środę 10 czerwca na TikToku ruszyła kampania #TogetherWithMusic zorganizowana wspólnie z artystami Universal Music Polska. Artyści zachęcają w niej do pokazania, jak wielkie znaczenie ma dla nas wszystkich muzyka.

O co chodzi w akcji #TogetherWithMusic? Oto co mówią artyści, którzy biorą udział w projekcie:

Stworzyliśmy wspólnie z TikTokiem hasztag, w którym chcemy zachęcić ludzi do pokazania, czym jest dla nich muzyka i w jakich okolicznościach nam towarzyszy. Z muzyką spotykamy się dosłownie na każdym kroku: słuchamy jej w samochodzie, w domu, w sklepach, nawet u fryzjera czy kosmetyczki. Nasza praca też kręci się wokół muzyki. Dla wielu osób muzyka jest inspiracją, motywacją do działania, nawet terapią. Pomaga poradzić sobie z własnymi emocjami, ale też je wyrazić. Artyści swoją muzyką łącza ludzi dosłownie na całym świecie.

Spędziliśmy w izolacji ponad dwa miesiące, media społecznościowe i właśnie muzyka zapewne niejednej osobie pomogły przetrwać ten trudny czas. Dlatego pokażmy, że mimo przeciwności losu działamy, nie poddajemy się i znajdujemy pocieszenie w muzyce.

Co możecie nagrać? Dosłownie wszystko! Mogą to być filmy, w których śpiewacie a capella lub z podkładem (sami bądź z siostrą, bratem, przyjacielem?). Jeśli macie ochotę możecie tańczyć, sprzątać, bawić się do ulubionej muzyki, dosłownie wszystko co przyjdzie wam do głowy.

Wszystkie filmy dostępne w ramach akcji, w której udział wzięli już m.in. Viki Gabor, Natalia Nykiel, Michał Szczygieł, Jacek Stachursky, Zuza Jabłońska, Carla Fernandes, Anika Dąbrowska czy Rosalie., są dostępne pod hasztagiem #TogetherWithMusic.

Polecane


Share This