Muzyczne wakacje na Malediwach

Jeśli planujecie w najbliższym czasie wakacje, to mamy dla Was ofertę specjalną!

2020.07.15

opublikował:


Muzyczne wakacje na Malediwach

Marka Hard Rock od dawna znana jest na całym świecie dzięki sieci kojarzonych z doskonałą muzyką barów i restauracji. Od kilku lat, pod tym samym szyldem i w tym samym klimacie, powstaje sieć hoteli. Hard Rock Hotel Maldives to zjawisko na resortowej mapie Malediwów. To podniesienie idei resortu, zabawy, rozrywki, przeżyć, wygody i relaksu do potęgi Hard.

Resort położony jest ok. 15 min drogi motorówką od stolicy Malediwów – Male – w nowoczesnym, wizjonerskim kompleksie The Crossroads. To jedyne w swoim rodzaju miasto na wodzie – połączone drewnianymi mostami wyspy. Na jednej znajduje się energetyczny Hard Rock Hotel, na drugiej wyciszony SAii Lagoon (należący do Hiltona), a na trzeciej – Marina – przystań jachtowa i miasteczko pełne doskonałych restauracji, butików, sklepów, alejek, na których znajdziemy też interaktywne centrum wiedzy o Malediwach, centrum wiedzy o życiu oceanicznym, Event Hall.

 

Do Hard Rock Hotel wjeżdżamy przez 500 metrowy drewniany most Musikee Footbridge. Przed nami wyjątkowe miejsce, którego znakiem rozpoznawczym jest wszechobecna MUZYKA, a dokładniej: ŚWIETNA MUZYKA – jej podporządkowane jest tutaj wszystko. Architektura i wystrój całego kompleksu, w tym willi oraz apartamentów, ich nazwy, atmosfera, światło. Mamy się czuć, jak gwiazdy świata muzyki na wakacjach.

Resort zatrudnia specjalnego managera, odpowiedzialnego za ten element: począwszy od muzyki, którą słyszysz w recepcji, restauracji, na basenie (również pod wodą), a na tej, której słuchasz w willi, czy apartamencie kończąc. Wprowadzając się do willi, poprzez interaktywny ekran, wybierasz swój ulubiony gatunek muzyczny, który będzie towarzyszył Ci przez cały pobyt (lub do momentu, kiedy zechcesz go zmienić). Doskonałe nagłośnienie pozwala rozkoszować się świetnej jakości dźwiękiem zarówno podczas kąpieli w wannie, jak i kąpieli słonecznej z tyłu willi, przy plaży.

Jesteś muzykiem, grasz na instrumencie? A może lubią to Twoje dzieci? W trakcie pobytu możesz skorzystać z instrumentów dostępnych w hotelu – prywatna jam session na gitarze Fender® brzmi dobrze, prawda? Na terenie resortu znajduje się, oprócz klubu dla dzieci Roxity Kids Club®, specjalny muzyczny Teen Spirit® Club dla nastolatków – tak, nazwa nawiązuje do tytułu piosenki Nirvany. Tutaj, w kilku oddzielnych budynkach, mieszczą się specjalne sale do: nauki gry na profesjonalnych instrumentach, przesłuchań i nagrań muzycznych, występów artystycznych i zajęć plastycznych. Dzieci potrafią spędzać tu całe godziny. Na koniec pobytu prezentują rodzicom efekty swojej kreatywności. Dla najmłodszych dzieci jest także przepiękna sala zabaw z pokojem ciszy, gdzie maluchy mogą bezpiecznie spędzić czas bez rodziców. Infrastruktura dla dzieci i nastolatków jest tutaj naprawdę imponująca.

 

 

Inną, niepowtarzalną cechą Hard Rock Hotel Maldives, jest panująca tu nieformalna i pełna luzu atmosfera, zachęcająca do zabawy i aktywnego spędzenia czasu. Personel to nie jak w innych resortach „staff” (obsługa, personel), ale „Band Members” (członkowie zespołu), a każdy – od menadżera zarządzającego, po panie kosmetyczki w Rock SPA – ma podwójną wizytówkę: ze swoim imieniem oraz muzyczną ksywką. I tak szefem hotelu jest Michael Jackson, przy barze w Hard Rock Café obsłuży nas na przykład Beyonce, a drinki przy basenie zrobi Mini Mix. Pracuje tu wielu młodych Malediwczyków, zatem serdeczność i poczucie humoru w parze z doskonałymi manierami mamy zagwarantowane.
Po całym terenie resortu możemy poruszać się hipsterskimi rowerami – stoją w różnych miejscach. Można je brać i zostawiać gdziekolwiek nam wygodnie. Są do dyspozycji gości bezpłatnie. Również bezpłatnie możemy korzystać z siłowni Body Rock®, a pamiątki kupimy w Rock Shop®. Obok basenu znajduje się łąka, a wokół niej namioty, w których leżymy na podwyższonych, miękkich materacowych łóżkach – namiot można zamknąć i zdrzemnąć się w ciągu dnia, jeśli na przykład atrakcje i wieczorne imprezowanie pozostawi w nas ślad na drugi dzień.

Warto podkreślić, że podczas pobytu w Hard Rock’u skosztujemy kuchni z całego świata w restauracjach takich jak Ministry of Crab, Shell Beans, Hooseberry czy znanej z Ibizy, cudownej Café del Mar.

 

Niczego nam tutaj nie zabraknie, przemyślano każdy szczegół, a jakość otaczających nas sprzętów, akcesoriów i kosmetyków to pełne pięć gwiazdek w standardzie.

Trudno jest opisać wszystko, co sprawia, że Hard Rock Hotel jest miejscem zasługującym na naszą najwyższą rekomendację. W tym resorcie odnajdą się zarówno amatorzy zabawy, dobrej muzyki, imprez w klimacie Ibizy, pysznego jedzenia i swobodnego spędzania czasu, jak i rodziny, stawiające na aktywny relaks, wspólne spędzanie czasu i tworzenie niepowtarzalnych wspomnień. Tutaj zresetujemy głowę i odpłyniemy choć na chwilę na lazurowych falach. Czy to na długi, rozrywkowy weekend albo wakacje z najbliższymi. Każdy odnajdzie tu swój rytm i klimat. Za to polubiłyśmy Hard Rock Hotel i właśnie to chcemy Wam polecić, jeśli na Malediwach szukacie rozrywki
w najlepszym stylu.

 

Jeśli chcesz spędzić muzyczne wakacje w Hard Rock Hotel na Malediwach, odezwij się do Love Maldives.

Dzięki LOVE MALEDIVES masz:

– osobistą rekomendację miejsca (wszystko sprawdziłyśmy osobiście),
– gwarancję zwrotu zaliczki w ciągu 14 dni jeśli Covid-19 uniemożliwi Ci podróż,
– najlepszy serwis przed i w trakcie podróży (pełna informacja i porady na podróż oraz stały kontakt w trakcie pobytu),
– ceny już od:

OPCJA I

Termin: 01.11-27.12.2020 r.
Zakwaterowanie w Silver Sky Studio
Cena: 4.750 USD* za:
2 osoby dorosłe, 7 nocy, Full Board (śniadanie, obiad i kolacja), 
transfer lotniskowy, ubezpieczenie podróżne,  
kontakt z Love Maldives 24/7 podczas całej podróży
 
*przy rezerwacji do 30.08.2020r.

OPCJA II

Termin: 28.12.2020-11.04.2021 r.
Zakwaterowanie w Silver Sky Studio
Cena: 5.740 USD* za:
2 osoby dorosłe, 7 nocy, Full Board (śniadanie, obiad i kolacja),
transfer lotniskowy, ubezpieczenie podróżne,
kontakt z Love Maldives 24/7 podczas całej podróży

*przy rezerwacji do 30.08.2020r.

www.lovemaldives.eu

 

Polecane