STAR WARS IN CONCERT

Koncert

Bilety

STAR WARS IN CONCERT

„GWIEZDNE WOJNY: CZĘŚĆ IV – NOWA NADZIEJA” Z MUZYKĄ NA ŻYWO – TO BĘDZIE NIESAMOWITE WYDARZENIE, PRAWDZIWA GRATKA DLA FANÓW GWIEZDNYCH WOJEN!

Już w październiku miłośnicy sagi będą mogli zobaczyć po raz pierwszy w Polsce projekcje filmu „Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja”, do którego pełną ścieżkę dźwiękową zagra Praska Orkiestra Symfoniczna. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia i kupcie bilety już dziś!

Od premiery filmu minęło już ponad 40 lat. W tym czasie obraz stał się kultowym dziełem, prawdziwym przełomem w kinematografii. Kreacje bohaterów, historia i sposób nakręcenia filmu, zmieniło postrzeganie sztuki filmowej. Ważną częścią filmu stała się także niezapomniana, rozpoznawalna przez wszystkich muzyka Johna Williamsa. Fani w Polsce będą mieli możliwość obejrzenia dzieła na wielkim ekranie. Ścieżkę dźwiękową wykona Praska Orkiestra Symfoniczna pod batutą Christophe’a Eliota.

Muzyka do filmu „Gwiezdne wojny – Nowa nadzieja” jest kopalnią tematów i motywów wykorzystywanych przez Johna Williamsa przy tworzeniu pozostałych części sagi. Dziś trudno wyobrazić sobie którykolwiek film z serii „Gwiezdne wojny” bez wybitnej muzyki Williamsa, która idealnie oddaje nastrój scen filmowych. Soundtrack „Gwiezdne wojny – Nowa nadzieja” już od pierwszych nut trzyma widza w napięciu i nie puszcza aż do końca. Przeplatające się w partyturze motywy muzyczne prowadzą widzów przez odległe galaktyki i kosmiczne przygody, w magiczny sposób uzupełniając dzieło Georga Lucasa.

Niech moc będzie z Wami!

Projekcja filmu „Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja” w towarzystwie Praskiej Orkiestry Symfoniczne będzie miała miejsce w następujących terminach:

9 października – Kraków – TAURON Arena
10 października – Wrocław – Hala Stulecia
12 października – Gdańsk – ERGO Arena
13 października – Warszawa – Torwar

Bilety

Polecane