Bruce Dickinson w Warszawie

Wygraj zaproszenie na spotkanie z wokalistą Iron Maiden.


2020.01.28

opublikował:

Bruce Dickinson w Warszawie

5 marca 2020 fani Iron Maiden będą mieli możliwość uczestniczenia w wyjątkowym wieczorze, którego bohaterem będzie wokalista grupy. Bruce Dickinson w niesamowitym one-man show, spotka się z wybrańcami w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo.

Pilot i kapitan linii lotniczych, przedsiębiorca, browarnik, motywator, scenarzysta filmowy, bestsellerowy powieściopisarz, prezenter radiowy, aktor i szermierz w 2017 rozpoczął trasę promującą swoją autobiografię, w czasie której czytał fragment i odpowiadał na pytania fanów. Od tego czasu seria drobnych eventów w Wielkiej Brytanii “Do czego służy ten przycisk? – Wieczór autorski z Bruce’em Dickinsonem” przeobraziła się w pełnowymiarowe one man show, przypominając bardziej dwugodzinne występy kabaretowe, niż tradycyjne spotkania z pisarzami. Eventy z Bruce’em zyskały uznanie krytyków, a przełomowym momentem okazało się wyprzedane spotkanie na Festival Fringe w Edynburgu, największym festiwalu sztuki na świecie.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na występ Dickinsona. Rozlosujemy je wśród osób, które odpowiedzą na pytanie: w którym roku Bruce Dickinson wrócił do Iron Maiden? 

ODPOWIEDŹ KONKURSOWA

Polecane