DJ Khaled – „Khaled Khaled”


2021.09.03

opublikował:

DJ Khaled – „Khaled Khaled”

O krążku „Khaled Khaled” dowiedzieliśmy się z informacji, które producent wrzucał na swojego Instagrama. Żeby wybrać, która z nich zrobiła największy szum wśród fanów, trzeba by głowić się dość długo. Czy było to zdjęcie nieodebranej rozmowy od Justina Biebera i Justina Timberlake’a, filmik w którym Khaled krzyczy, że wokale już zostały nagrane, a może tylna okładka z lista utworów i gości na płycie lub teaser klipu, w którym występuje Jay-Z? To po prostu kolejne doświadczenie łączące w oczekiwaniu fanów na całym świecie.

Na „Khaled Khaled” pojawiły się dwa znane już utwory „Popstar” i „Greece”, na których wystąpił Drake. Dołączyło do nich aż 12 zupełnie nowych kompozycji, w których usłyszymy poza wspomnianymi wcześniej artystami m. in. 21 Savage, Lil Wayne’a, H.E.R., Cardi B czy Post Malone’a. Już dziś możemy podziwiać pierwszy nowy klip do utworu „Sorry Not Sorry” feat. Nas, Jay-Z & James Fauntleroy & Harmonies by the Hive. To już 3 album z rzędu, który wylądował na 1 miejscu listy Billoard Top200.

Wydawnictwo jest nagrodą w naszym nowym konkursie i trafi do jednej z osób, które odpowiedzą na pytanie: kto obok Khaleda znajduje się na okładce płyty „Khaled Khaled”?

ODPOWIEDŹ KONKURSOWA

Polecane

Share This