ibis MUSIC już 8 maja w Warszawie – wygraj bilety

Na scenie pojawią się Linia Nocna i Oly..


2019.05.03

opublikował:

ibis MUSIC już 8 maja w Warszawie – wygraj bilety

Już 8 maja o godz. 19:00 hotel ibis Warszawa Stare Miasto zaprasza na muzyczny występ obiecujących artystów polskiej sceny wokalnej. To niezwykła okazja, aby doświadczyć fenomenu nowej odsłony kampanii #ibismusic i odkryć wschodzące talenty. Podczas warszawskiego koncertu z serii wydarzeń ibis MUSIC, na scenie wystąpią Linia Nocna i Oly.

#ibismusic, czyli z pasją do muzyki

ibis MUSIC to seria 44 kameralnych koncertów, które odbędą się w hotelach ibis w 17 krajach na całym świecie. Wśród nich znalazły się 4 państwa z Europy Wschodniej: Polska (2 koncerty – 8 maja Warszawa, 30 maja – Kraków), Litwa, Czechy i Węgry. Muzyczna podróż w ramach kampanii ibis MUSIC zakończy się w sierpniu – wielki finał będzie miał miejsce podczas odbywającego się w Budapeszcie festiwalu Sziget Festival 2019 Dziewięciu wschodzących artystów, wybranych spośród 88 reprezentantów 17 państw biorących udział w kampanii, zaprezentuje swoje umiejętności w specjalnie na tę okazję stworzonej strefie marki ibis. Zwycięzca otrzyma między innymi możliwość współpracy z Sony Music UK’s 4th Floor Creative Group.

Warszawska odsłona

Już w najbliższą środę, 8 maja, na scenie hotelu ibis Warszawa Stare Miasto wystąpią wschodzący artyści, którzy również mają szansę na udział w wielkim finale i zwycięstwo w kampanii ibis MUSIC 2019 – Linia Nocna oraz Oly.

Linia Nocna to elektroniczny duet stworzony przez Monikę Mimi Wydrzyńską i Mikołaja Trybulca. Zespół zadebiutował w czerwcu 2017 roku singlem “Znikam na chwilę”, nagrodzonym przez redakcję Chillizet w plebiscycie na “Chilloutowy utwór roku 2017”. Klip ma już ponad pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W marcu ubiegłego roku na rynku ukazał się debiutancki album zespołu pod tym samym tytułem. Krążek zdobył nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii „Album Roku”.

Pod pseudonimem Oly. kryje się Aleksandra Komsta, pochodząca z Nałęczowa przedstawicielka alternatywnego popu. Zadebiutowała w serwisie YouTube w 2013 roku, gdzie udostępniała swoje wykonania na autorskim kanale. Debiutancki album Oly. “Home” pojawił się w sprzedaży wiosną 2015 roku. Trzy lata później artystka wydała kolejny krążek pod tytułem “Rzeczy których nie mówię, kiedy jestem dorosła”.

Czy Linia Nocna i Oly. mają szansę na udział w wielkim finale i wygraną w kampanii ibis MUSIC 2019? Przekonajcie się o tym na żywo!

Aby zdobyć wejściówkę na koncert, który odbędzie się 8 maja o godz. 19:00 w hotelu ibis Warszawa Stare Miasto, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: na jakim europejskim festiwalu muzycznym wystąpią finaliści kampanii ibis MUSIC 2019?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do wtorku 7 maja, do północy.

Więcej informacji na temat kampanii znajdziecie na stronie: www.ibis-music.com.

ODPOWIEDŹ KONKURSOWA

Polecane