Sebastian Salbert, Przemek Corso – „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia”

Wygraj autobiografię Rahima.


2020.11.24

opublikował:

Sebastian Salbert, Przemek Corso – „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia”

fot. mat. pras.

W minionym tygodniu do sklepów trafiła autobiografia Rahima zatytułowana „Ludzie z tylnego siedzenia”. Publikacja przygotowana wspólnie z Przemkiem Corso to wyczerpująca opowieść o miłości, przyjaźni, pakcie przy dźwiękach głośnika, a także nieuczciwych wydawcach i dzikim muzycznym rynku lat 90, w którym albo byłeś twardy, albo zostawałeś pożarty i kończyłeś z długami. Przeczytasz w niej o kulisach pracy nad kultową „Kinematografią”, śmierci przyjaciela, szaleństwie, które nastało po premierze filmu „Jesteś bogiem”, budowaniu własnej muzycznej tożsamości, pożegnaniu z przeszłością, o honorze i zaczynaniu wszystkiego od nowa, a także o Pokahontaz, nowych brzmieniach, promowaniu młodych artystów i całkowicie nowych projektach.

To szczera spowiedź i podsumowanie ponad 20 lat życia pełnego muzyki, ciekawych opowieści, spotkań i ludzi. To książka faceta, który dużo osiągnął, jednocześnie nigdy nie zapominając o tych, których ma wokół siebie. I o osobach, które pomagały mu tworzyć i nieustannie przeć naprzód. O tych wszystkich, którzy są tacy jak on.

Książka jest nagrodą w naszym nowym konkursie. Pięć egzemplarzy rozlosujemy wśród osób, które odpowiedzią na pytanie: gdybyś mógł go zmienić, jaki inny tytuł pasowałby do biografii Rahima?

ODPOWIEDŹ KONKURSOWA

Polecane