Wygraj bilety na koncert TSA w Gliwicach


2021.08.25

opublikował:

Wygraj bilety na koncert TSA w Gliwicach

fot. mat. pras.

Po fenomenalnym koncercie podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwalu z okazji 40-lecia działalności artystycznej, legendarny zespół TSA postanowił dać się namówić na jeszcze jeden koncert w składzie, na który fani hard rockowej kultowej grupy czekali ponad cztery dekady.

TSA Dream Team zagra tylko na wyjątkowym koncercie celebrującym 40-lecie grupy – 4 września w Gliwicach.

TSA, pionierzy heavy metalu w Polsce, pojawią się w składzie: Marek Piekarczyk (śpiew), Andrzej Nowak (gitara), Stefan Machel (gitara), Paweł Mąciwoda (gitara basowa), Zbigniew Kraszewski (perkusja)

W 2021 roku usłyszymy przekrój 40 lat historii TSA – od premierowego singla „Mass Media/wpadka” z 1981 roku, „Heavy Metal Świat” (1984), po „Proceder” z 2004. Muzycy powracają z potężnym brzmieniem, znanym z najbardziej spektakularnych koncertów, energetycznych utworów i najlepszych wspomnień. Potęga TSA na żywo, podczas Dream Team 40 Tour zostanie wzmocniona o premierowe wykonania najnowszych nagrań, dotychczas niepublikowanych.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Przekażemy je osobie, która najbardziej kreatywnie rozwinie skrót TSA.

ODPOWIEDŹ KONKURSOWA

Polecane

Share This