Tu Gober – „Start”

Album jest nagrodą w naszym nowym konkursie.


2020.02.12

opublikował:

Tu Gober – „Start”

Tu Gober zdecydował się na nietypową promocję swojej płyty „Start”. Obok tradycyjnych klipów artysta publikuje także vlogi, w których opowiada o swojej twórczości, w tym oczywiście o płycie „Start”, którą możecie wygrać w naszym konkursie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł noszą vlogi, które publikuje Tu Gober?

ODPOWIEDŹ KONKURSOWA

Jednocześnie muzyk oraz autor książki „Łobuzy”, która ukazała się w grudniu 2019, ogłosił właśnie konkurs dla rysowników!

Jeżeli lubisz szkicować, rysować, mazać ołówkiem czy jak kto woli to zapraszam Cię do wzięcia udziału w konkursie. Wybierz sobie jeden z dziewięciu fragmentów powieści, które podane są na stronie stylistuff.net. Na czystej kartce formatu A4 naszkicuj, jak sobie wyobrażasz tę scenę. Jeżeli posiadasz książkę, to możesz też wybrać swój ulubiony fragment, do którego coś narysujesz. Prześlij to na adres stylistuff@gmail.com

Prace, które najbardziej mi się spodobają trafią do specjalnego wydania książki, a ich twórcy otrzymają ich egzemplarze + płyty Tu Gober „START”, natomiast zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 600zł – informuje artysta.

Więcej informacji oraz fragmenty książki na tej stronie.

Polecane