Zobacz przedpremierowo koncert Depeche Mode z płyty „SPiRiTS in the Forest” na dużym ekranie

Wygraj bilety na przedpremierowe seanse w kinach samochodowych.


2020.06.20

opublikował:

Zobacz przedpremierowo koncert Depeche Mode z płyty „SPiRiTS in the Forest” na dużym ekranie

Po wielkim sukcesie kinowym jakim okazał się film dokumentalny „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprosił fanów do kolejnego spotkania, tym razem w domowym zaciszu i przygotował specjalne wydawnictwo, które zawiera cztery płyty – dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową. Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem. Dyski wideo zawarte w pakiecie, to relacje z dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny. „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” ustanowiło „nowy, złoty standard” w kategorii filmów koncertowych – tak o produkcji można było przeczytać w magazynie Forbes.

Reżyser Anton Corbijn ukazał nowy zamysł w tworzeniu muzycznego dokumentu. Narracje prowadzi sześciu fanów Depeche Mode z różnych zakątków świata. W filmie ukazane są ich skrajnie różne życiorysy, które łączy jedna rzecz – miłość do Depeche Mode. Kinowa wersja dokumentu „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” miała swoją premierę na 3 tysiącach ekranów w prawie 80 krajach w listopadzie. Produkcja została obejrzana przez 220 tysięcy osób. Dwie płyty CD z zestawu zawierają soundtrack „LiVE SPiRiTS” – wersję audio berlińskiego występu. Ten pakiet to z pewnością to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, jak również dla wiernych fanów i nowych słuchaczy. Soundtrack zawiera największe hity zespołu oraz utwory z płyty „Spirit”. Ukazuje jak wielką moc ma muzyka i jak potrafi jednoczyć ludzi nie zwracając uwagi na podziały.

To wyjątkowe wydarzenie wydawnictwo możecie zobaczyć przedpremierowo w kilku polskich kinach. Mamy dla Was zaproszenia do kin samochodowych w Poznaniu (26.06, ul. Głogowska 248 przy Wielkopolskiej Giełdzie Odzieżowej), Trójmieście (26.06, Gdańsk/Sopot – Ergo Arena, pl. Dwóch Miast 1) oraz Wrocławiu (24.06, Wrocław – Stadion Wrocław, Al. Śląska 1). Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że podacie datę ostatniego jak do tej pory koncertu Depeche Mode w Polsce. 

ODPOWIEDŹ KONKURSOWA

 

Polecane