10 lat Mosqitoo – posłuchaj nowego singla


2012.09.26

opublikował:

10 lat Mosqitoo – posłuchaj nowego singla

Duet obchodzi w tym roku 10 lecie istnienia i z tej okazji nagrał pierwszy od dwóch lat singiel. Piosenka „Satellite” właśnie ukazała się we wszystkich największych cyfrowych sklepach na świecie.

Do tej pory wydawało nam się, że takie okrągłe rocznice zarezerwowane są dla tzw. muzycznych dinozaurów a tym czasem minęło już 10 lat odkąd razem z Moniką stworzyliśmy pierwszy utwór, który później znalazł się na naszej debiutanckiej płycie. Jest to dla nas wyjątkowa okazja aby przypomnieć o sobie nowym nagraniem” – mówi Rafał Malicki.


Już w dniu premiery piosenka wskoczyła na 12. miejsce listy najchętniej kupowanych tanecznych piosenek na iTunes obok takich artystów jak Nicki Minaj, David Guetta, Skrillex czy Calvin Harris.

Razem z singlem startuje nowy label Hero-In Music przez jego twórców (Rafał Malicki i Michał Michalak) mocno związany z projektem Mosqitoo oraz Boya Chile.

Utwór „Satellite” promować będzie teledysk, który dla zespołu realizuje Ramona Rey.

 

Mosqitoo to duet electro pop. Monika Głębowicz i Rafał Malicki mają na koncie trzy płyty. „Mosqitoo Music” 2005, „Black Electro” 2007, „Synthlove” 2010, a także SuperJedynkę 2006, koncerty z Roisin Murphy,  III miejsce na TopTrendy 2005 oraz II miejsce w Debiutach Opolskich 2004. W Mosqitoo Music Studio powstały płyty takich artystów jak MaRina, Dziun. Współtworzą duet Boya Chile, z którym nagrywają dla zagranicznych wytwórni pracując z artystami takimi jak David Jones, Aki Bergen.

Polecane

Share This