12 koncertów w ramach Konwentu Asymmetry


2013.04.12

opublikował:

12 koncertów w ramach Konwentu Asymmetry

Konwent Asymmetry odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym w dniach 2-4 maja 2013 r. i towarzyszy piątej edycji Festiwalu Asymmetry.

Aby uczestniczyć w Konwencie oraz zobaczyć bezpłatnie koncerty na Scenie Konwentu (jednej z trzech scen Asymmetry) wystarczy się tylko zarejestrować na www.konwent.asymmetryfestival.pl w zakładce ZGŁOSZENIA.

Na muzycznej Scenie Konwentu zaprezentują się zespoły:

02.05.2013: polski Napszykłat, estońskie: Tolmunud Mesipuu, Deathcats, Kaido Kirikmäe.

03.05.2013: polskie Plum, Bnnt i Woody Alien oraz ukraińska Kakaxa.

04.05.2013: ukraińskie Zapaska, Perkalabski Prydatky, polski Semantik Punk oraz Bones’Orchiestra i Eraldo Bernocchi.

Impreza skierowana jest do wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi mediami

w kulturze, obecnością kultury w życiu lokalnych społeczności, wymianą doświadczeń między europejskimi animatorami kultury, uczestnikami, dziennikarzami i artystami.

Istotą wydarzenia jest forum poświęcone współczesnej kulturze i zarządzaniu w tym sektorze poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i modeli biznesowych. Naturalnym efektem Konwentu jest utworzenie partnerstw między managerami kultury, dyrektorami instytucji i festiwali, animatorami, przedstawicielami władz lokalnych, artystami i publicznością.

Konwent współtworzyć będą m.in. dyrektor Festiwalu OFFF z Hiszpanii, Patarei Kultuuritolm z Estonii, Art Labirynth z Mołdawii, Avant Music z Rosji, Art Pole z Ukrainy, Incubate z Holandii, Iceland Airwaves z Islandii, Next ze Słowacji, Agencja BoPromo z Białorusi, ale także Castle Party z Bolkowa, Reggae Dub Festiwal z Bielawy, Open Summer Festiwal z Kłodzka, Brave Festiwal z Wrocławia.

Więcej informacji i dokładny program Konwentu na stronie: www.konwent.asymmetryfestival.pl

Polecane

Share This