13-latek objawieniem The Voice Kids. Czy zrobi taką karierę jak Roksana Węgiel?


2020.01.05

opublikował:

13-latek objawieniem The Voice Kids. Czy zrobi taką karierę jak Roksana Węgiel?

Foto: Jan Bogacz

Takiego talentu w „The Voice Kids” jeszcze nie było. Marcin Maciejczak podbił serca trenerów i publiczności. Jego występ zachwyca. Zobaczcie sami.

Talent show TVP2 z najmłodszymi zaskakuje z edycji na edycję a uczestnicy biorący w nim udział robią oszałamiające kariery na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej. Do grona dotychczasowych nastoletnich gwiazd „The Voice Kids” ma szansę dołączyć 13-letni Marcin Maciejczak z liczącej niespełna 400 mieszkańców wsi Bartochów w województwie łódzkim. Występ chłopca, który na scenie zaśpiewał niezwykle trudny utwór „I’ll Never Love Again” Lady Gagi, zszokował widownię oraz trenerów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron odwrócili swoje fotele po zaledwie kilku wyśpiewanych taktach.

-Mam niedosyt tego jak śpiewasz – stwierdził podekscytowany Baron.

– Niesamowity! – wyznała zaskoczona Cleo.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy fragment sobotniego występu 13-letniego Marcina, który śpiewem interesuje się od ok. 6 lat. Dodatkowo chłopiec, w domowym zaciszu, nagrywa telefonem klipy, tworzy do nich scenografie i sam je montuje. Mimo bardzo młodego wieku Marcin ma na koncie kilka scenicznych występów przed wielką publicznością.

– Bardzo lubię występować na scenie. Czuję się jak ryba w wodzie – mówi skromny Marcin Maciejczak.

-Największymi fanami 13-latka są rodzice, którzy wspierają go w rozwijaniu pasji.

– Chcielibyśmy, żeby spełniły się jego najskrytsze marzenia – mówi tata Dominik.

– Byłam na każdym występie Marcina. Każdy powodował gęsią skórkę i wywoływał łzy w oczach – wyznaje wzruszona mama Ewelina.

Podobnego zdania jest także Dawid Kwiatkowski, który nie mógł wyjść z podziwu po występie nastolatka.

– Ręce mi się trzęsą po tym, co usłyszałem. Nie używam takich słów w tym programie, szczególnie na tym etapie, ale masz wielką szansę, żeby wygrać ten program. Naprawdę! – mówił oszołomiony Dawid Kwiatkowski, po czym dodał: – Marcin jest indywidualistą w tym co robi. Wygląda tak jak ja 6—7 lat temu ale śpiewa lepiej niż ja. Czuję, że kryje się w nim wielka artystyczna dusza.

Cały występ Marcina będziecie mogli usłyszeć już dziś o godzinie 20:05 w TVP2. Wtedy dowiemy się także, który trener będzie miał szczęście pracować z uzdolnionym 13-latkiem. Jak się dowiedzieliśmy, tak zażartej dyskusji wśród trenerów „The Voice Kids” dotychczas nie było.

Polecane

Share This