15 sierpnia pierwszy singiel z „Poland… Why Not?”


2011.08.13

opublikował:

15 sierpnia pierwszy singiel z „Poland… Why Not?”

Już od 15 sierpnia, w Radio ZET będzie można słuchać długo wyczekiwanego, pierwszego singla z płyty ‘Poland…Why Not?’. Data premiery radiowej „All The Wrong Places” w wykonaniu Nataszy Urbańskiej nie jest przypadkowa. Tego samego dnia, Natasza zaśpiewa „All The Wrong Places” przed najznakomitszymi osobistościami z amerykańskiego świata showbiznesu. Swoją obecność na amerykańskim, ekskluzywnym i zamkniętym występie Urbańskiej zapowiedział sam prezes wytwórni Interscope, Jimmy Iovine.

Dla tych, którzy niecierpliwią się jeszcze bardziej, Radio ZET przygotowało specjalną niespodziankę – już dziś, tj. 13 sierpnia, będzie można usłyszeć „All The Wrong Places” przedpremierowo w Liście Przebojów o godz. 18.00!

Wkrótce potem, utwór będzie również emitowany w innych radiostacjach.

Podczas wizyty w Mieście Aniołów, Natasza nagra także klip do tego utrzymanego w modnym brzmieniu singla. Premiera klipu już we wrześniu.

‘Poland… Why Not?’ to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Sławek Uniatowski, czy młodziutka Julia Bogdańska; zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie Poland…Why Not? pracowali między innymi Jim Beanz i Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii, Berlinie i Warszawie.

Premiera płyty planowana jest na jesień b.r.

Polecane

Share This