18-letnia Bhad Bhabie: Walić wszystkich, którzy krytykują mnie za konto na OnlyFans


2021.05.09

opublikował:

18-letnia Bhad Bhabie: Walić wszystkich, którzy krytykują mnie za konto na OnlyFans

Przypomnijmy, że Bhad Bhabie zarobiła ponad milion dolarów w ciągu pierwszych sześciu godzin obecności na OnlyFans. 18-latka poinformowała na swoich social mediach, że w ciągu pierwszych sześciu godzin swojej obecności w serwisie jej fani wykupili subksrybcję o wartości 757 526,08 dolarów, zapłacili 267 675 dolarów za direct message i zostawili jej 5502 dolarów napiwków.

Rzecznik OnlyFans w wywiadzie dla Variety potwierdził, że informacje podane przez raperkę są prawdziwe.

Po tym jak finansowe sukcesy w serwisie OnlyFans odnoszą coraz młodsze osoby, pojawili się krytycy serwisu, którzy twierdzą, że dopuszczane do niego powinny być osoby powyżej 21 roku życia (obecnie wystarczy mieć 18 lat żeby założyć konto na OF).

Reporterzy TMZ zapytali Bhad Bhabie co sądzi na ten temat:

– Ci ludzie są zgorzkniali i po prostu zazdroszczą mi sukcesu, który odniosłam w taki szybkim czasie. Walić ich – powiedziała raperka

Bhad Bhabie jest amerykańską raperką, którą świat poznał w 2016 roku za sprawą viralowego filmu nazwanego “catchphrase”. Danielle Peskowitz Bregoli, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artystki, stała się w 2017 roku najmłodszą raperką, której numer pojawił się na liście Billboard Hot 100. Wtedy to, jej debiutancki singiel “These Heaux” trafił na 77 miejsce zestawienia. Po tym sukcesie podpisała kontrakt płytowy z Atlantic Records, wystąpiła w reality show, założyła swoją markę kosmetyczną i w 2018 roku, w wieku 15 lat wydała swój pierwszy mixtape. Promujący go singiel “Hi Bitch” był jej drugim kawałkiem na Billboard Hot 100.

W zeszłym roku raperka trafiła na odwyk, który miał ją wyleczyć z problemów ze zdrowiem psychicznym i różnymi uzależnieniami.

Had Bhabie obserwuje na Instagramie ponad 17 milionów osób. Jej kanał na YouTube subskrybuje 7,5 miliona fanów.

Poprzednią rekordzistką OnlyFans była Bella Thorne, która zebrała ponad 1 milion dolarów w ciągu pierwszych 24 godzin na platformie w sierpniu 2020 roku. W niecały tydzień na koncie Thorne były już dwa miliony dolarów.

Polecane

Share This