18 raperów w kawałku dedykowanym Dawidziorowi

"PDW Dawidzior" wraz z klipem już w sieci.


2021.05.16

opublikował:

18 raperów w kawałku dedykowanym Dawidziorowi

fot. kadr z wideo

O północy do serwisów streamingowych trafił szykowany przez Kacpra HTA od wielu miesięcy numer „PDW Dawidzior”. W posse cucie poświęconym reprezentantowi Hipotonii pojawiło się 18 raperów. Poza Kacprem swoje wsparcie dla kolegi ze sceny wyrazili Nizioł, Kafar, Zbuku, Małach, Głowa, Fuso, Gregor, Ryjek, Jongmen, Ero, Rest, GMB, Felipe, Bezczel, Bilon, Żary i Arab.

„PDW Dawidzior” będzie jednym z bonusów na preorderowej wersji „Red Pill”, szykowanego na 4 czerwca nowego albumu Kacpra.

Sprawdź także: Quebo w Fame MMA? Raper dobitnie daje znać, co myśli o pomyśle Wojtka Goli

W 2016 podpisując kontrakt ze Step Records Kacper i Dawidzior zapowiadali nowy album Hipotonii. Zamiast krążka fani dostali jedynie dwa single, później Dawidzior został aresztowany, a niedługo później oskarżony m.in. o próbę zabójstwa, kierowanie grupą przestępczą i fałszowanie dokumentów. Podczas przesłuchań raper przyznał się do części zarzutów, wyjaśniał jednak, że nie dowodził grupą przestępczą, ponieważ w organizacji, do której należał, panowała demokracja i głos każdego był tak samo ważny. Kacper poinformował, że jego kolega wyjdzie z więzienia dopiero w 2025. Być może Dawidzior przygotuje do tego czasu materiał na płytę. Kacper prosił jakiś czas temu producentów o nadsyłanie bitów z myślą o solówce partnera z Hipotonii, potwierdzając jego chęć do kontynuowania przygody z rapem.

Polecane

Share This