19-letni raper nie żyje. Został postrzelony w głowę


2021.10.22

opublikował:

19-letni raper nie żyje. Został postrzelony w głowę

Do tragedii doszło w szwedzkim mieście Hammarby Lake. W czwartek o 22.50 policja otrzymała zgłoszenie o wystrzałach słyszanych w porcie Hammarby Nam. Po dotarciu na miejsce policjanci znaleźli mężczyznę z raną postrzałową głowy i klatki piersiowej. Mimo podjętej reanimacji chłopaka nie dało się uratować.

Jak się okazało ofiarą był 19-letni Einar, słynny szwedzki raper, który debiutował jako 16-latek. W 2020 roku Einar został nagrodzony szwedzkim odpowiednikiem Grammy w kategorii Swedish Music Grammis Award as Newcomer Of The Year.

Na razie nie wiadomo kto i dlaczego dokonał tej zbrodni. Świadkowie twierdzą, że widzieli dwóch mężczyzn uciekających z miejsca zbrodni.

Warto wspomnieć, że w maju 2020 roku Einar został porwany i pobity. Do sieci wyciekły wtedy zdjęcia pokazujące Einara przywiązanego do kaloryfera w ranami na twarzy Prasa donosiła wtedy także, że Einar poza tym, że został porwany i pobity to został też zgwałcony. Stało się tak, bo raper nie chciał zapłacić okupu porywaczom. O porwanie oskarżono innego szwedzkiego rapera – Yasina który według doniesień miał być członkiem gangu Shottaz.

 

 

Tagi


Polecane

Share This