19-letni raper ze Stanów przyznał się do zabójstwa dwóch przyjaciół?


2020.11.06

opublikował:

19-letni raper ze Stanów przyznał się do zabójstwa dwóch przyjaciół?

fot. mat. pras.

W lutym 2019 YNW Melly został zatrzymany pod zarzutem popełnienia dwóch morderstw. Ofiarami mieli być koledzy rapera – YNW Sakchaser i YNW Juvy. W zabójstwa zamieszany ma być też YNW Bortlen. YNW Melly nie przyznawał się do winy. Jak doniosły dziś jednak amerykańskie media, policja ma być w posiadaniu filmu z telefonu rapera, na którym ten przyznaje się do strzelenia dwóm osobom w głowy. Video zostało nagrane miesiąc po zabiciu Juvy i Sakchasera.

Nie żałuję tego gówna, które zrobiłem. Tego, że ten czarnuch umarł – mówi na filmie Melly. Następnie przykłada długopis, który trzyma do głowy, jakby to był pistolet, naśladując pociągnięcie za spust, a potem pokazuje znak gangu Bloods.

Nagranie, o ile rzeczywiście istnieje, może pogrążyć 19-latka podczas procesu, w którym raper może zostać skazany na śmierć.

Dodatkowo rodziny ofiar wystąpiły do sądu z wnioskami o wielomilionowe odszkodowania od YNW Melly’ego. Bliscy YNW Sakchasera i YNW Juvy zgodnie twierdzą, że ich bliscy zginęli ze względu na kłótnie spowodowane podziałem zysków i chciwość YNW Melly’ego.

Polecane


Share This