21 Allstars – “You Should Be With Me” – zobacz klip

Światowa wersja "Powinnaś być ze mną".


2013.09.08

opublikował:

21 Allstars – “You Should Be With Me” – zobacz klip

Kiedyś hit z udziałem Wojtka “Łozo” Łozowskiego, Tomasza “Tomsona” Lacha z Afromental, Tego Typa Mesa oraz Martiny i czołówki polskich instrumentalistów, obecnie wersja na świat z artystami współpracującymi m.in. z T-Painem, Treyem Songzem, Akonem, Dru Hillem oraz przy wsparciu Maybacha Latino i samego JD (Jermaine Dupri).

W “You Should Be With Me” – “światowej” wersji “Powinnaś być ze mną” – gościnnie pojawiają się Jay Lyriq, Crystal King, Don Dinero. Jest to kontynuacja hitu z przed 4 lat, z 4 milionami wyświetleń na YouTube. Nowa wersja wsparta teledyskiem nakręconym w Miami Beach zrealizowana została przy udziale międzynarodowych gwiazd: Jay Lyriq (USA/współpraca: T-Pain, MYA, Trey Songs, Flo-Rida, Chilli z TLC, Musiq Soulchild, Yung Joc), Crystal King (UK/Dru Hill/Joe/De La Soul/Euro Gang), Don Dinero (KUBA/USA/Akon, Nore/były szef Maybach Latino) oraz przy udziale członków polskiej formacji 21 Allstars prowadzonej przez Piotra Turka ukrywającego się pod pseudonimem 21 (czytaj: Turaz) i Wojtka Łozowskiego z Afromental, występującego w światowej wersji tej piosenki pod pseudonimem Wozz Favor.

Historia tej piosenki jest niesamowita, gdyż pierwotna wersja nigdy nie miała wyjść na szersze wody – nagraliśmy ją dla siebie i naszych znajomych. Jednak statystyki pierwotnego teledysku na YouTube – ponad 4 mln – były na tyle imponujące, że postanowiłem zaprezentować ją na serwisie społecznościowym własności Jermaine Dupri, znanego z wielu hitów R’n’B i współpracy ze światowymi gwiazdami jak Usher, czy Janet Jackson. JD zauważył ten teledysk i wyróżnił na serwisie, co dało początek wydarzeniom w USA. Manager Jay Lyriq występującego na co dzień w teamie T-Paina zaproponował stworzenie międzynarodowej wersji tego utworu – w ten sposób obok Jay Lyriq, w utworze mamy przedstawicielkę Wielkiej Brytanii oraz rapera z kubańskimi korzeniami. Cieszę się, że udało nam się wspólnie spotkać i nagrać tak magiczny i wakacyjny teledysk na plażach Miami Beach. Tak się złożyło, że Wojtek przebywa obecnie w Nowym Jorku, więc pomimo natłoku zajęć, udało mi się go zaprosić do Miami, co nadało kolorytu w klipie jak i wesołej zabawy na planie teledysku. Dla mnie największą nagrodą jest fakt, że projekt zyskuje uznanie w innych krajach – podsumował Piotr Turek. Piosenka jest hitem wakacyjnym i mam nadzieję, że przyniesie miłość oraz radość ludziom na całym świecie. Już teraz zaczyna być grana w rozgłośniach w USA, a to dopiero początek działań naszych międzynarodowych teamów – powiedział Jay Lyriq.

Teledysk został nakręcony w technologii 5k, a więc w dużo lepszej rozdzielczości niż Full HD, na kamerze Red Epic, co dało niewiarygodne kolory oceanu i przepięknego downtown Miami w klipie. Utwór i wideo będą promowane w Wielkiej Brytanii, Europie i państwach latynoamerykańskich w telewizji, radio i poprzez serwisy z cyfrową i legalną muzyką, takie jak iTunes, Spotify, Deezer, usługi operatorów telefonii komórkowych w różnych krajach i Internet – serwis Vevo. Cyfrowym przedstawicielem piosenki jest Independent Digital. Utówór pojawi się również w działaniach WIND Mobile ONE Ringback. Mix i mastering zrealizował w USA Daryl Phenneger, teledysk został wyreżyserowany przez Matthew Hoyos z Circle Tree Multimedia we współpracy z Piotrem Turkiem. Postprodukcja i korekcja koloru klipu zostały stworzone przez Jakuba Gorajka z Sensi Media we współpracy z Piotrem Turkiem. Modelki zostały pozyskane przez Scout Model Management. Make-up zrealizowała Sunshine Anaiyah. Hubert Drabik zrealizował postprodukcję “making of” tego teledysku.

Jay Lyriq – James “Jay Lyriq” Cohen, Jr. z Tallahassee na Florydzie. Jay Lyriq jest wielokrotnie nagradzanym wokalistą i autorem tekstów. Wraz z  T-Painem występował m.in. w The Jay Leno Show, The Jimmy Kimmel, Show 50th Grammy Awards Show, 51st Grammy Awards Show, The 2006 London Mobo Awards, BET`s 106 & Park i The BET Awards. Jego wokale są  zawarte na płytach T-Paina  “Epiphany” i “Three Ringz”, podobnie jak Jay jest współtwórcą wokalów w jego piosence “Tallahassee Love, 69, Tipsy, and Reality Show.” Jay-Lyriq stworzył i wystąpił w utworze “In The Club” z filmu “Step Up 2”. Współpracował z “platynowymi” producentami muzyki, wliczając w to: Jim Johnson, Dave ” Preach” Balfor, T -Pain, Jimi Kendrick i Don Destin. Jay-Lyriq współpracował z:  Musiq Soul Child, Raheem Devaugh, Sammie, Yung Joc, T-Pain, MYA, Trey Songs, Tay Dizm, Sophia Fresh, Flo -Rida, i Chilli (TLC).

 

Crystal King jest piosenkarką, autorką tekstów I modelką z Londynu w Wielkiej Brytanii. Wyrobiła sobie uznanie na niezależnej scenie w UK dzięki występom live na scenie m.in. z De La Soul, Eurogang (S.A.S), Omar & Dru Hill.  Zyskała tytuł “Most Creative Female” podczas LYWA w Londynie oraz “Women’s Business of The Year” (CIPS/NCFE).

Don Dinero – w latach 60-tych pojawił się na nowojorskiej scenie, jednak w 90-tych przeniósł się do Miami. Wydał masę płyt i utworów stając się liderem latynoskiej muzyki hip-hop w USA i szefem wytwórni Maybach Latino. Sprzedał ponad 200 000 płyt, miał wiele występów gościnnych wliczając w to utwór z Akon, czy Nore. Jego teledyski grane były w stacjach MTV, trs3, MUN 2, HTV.

Wozz Favor – Wojtek Lozowski aka Wozz Favor, w Polsce znany jako Łozo. Urodził się w 1984. Złote dziecko muzyki i mediów, jak go nazywają. Wozz jest zarówno wielkim talentem polskiej muzyki i show biznesu. Przez około 4 lata pracował dla MTV Polska i MTV European jako prezenter, przeprowadzając wywiady m.in. z Busta Rhymes, 50 Cent, Juliette Lewis, Moby, Sugarbabes, Pet Shop Boys, Korn, Linkin Park, Tokio Hotel, Roisin Murphy.

Jest założycielem i liderem Afromental, jednego z najbardziej popularnych, młodych zespołów w Polsce, mającego na swoim koncie najbardziej prestiżowe nagrody jak: MTV Music Award, Viva Comet, Eska Music Award… i wielu innych…

21 – Piotr Turek – urodzony w 1978 roku. Pracę zawodową łączy z hobby (muzyka i technologia przyszłości). Od października 2012 pracuje jako Zastępca Dyrektora Produktu Muzo w firmie Redefine Sp. z o.o. (członek Grupy Cyfrowy Polsat). Wcześniej rozwijał Muzodajnię. Udziela się w charakterze dziennikarza, experta do spraw nowej technologii i muzyki oraz wykładowcy (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Warszawski). Jest entuzjastą dokonań Alvina Tofflera i Michaela Jordana, a w wolnych chwilach podróżuje po świecie i tworzy muzykę…

Polecane