2115 nadaje z Los Angeles. „Obserwuj pierwsze kroki nowej wytwórni z Kalifornii”


2022.07.05

opublikował:

2115 nadaje z Los Angeles. „Obserwuj pierwsze kroki nowej wytwórni z Kalifornii”

fot. kadr z wideo

Kanał 2115 prężnie rozwija się pod względem liczby subsrybentów. Po dwóch mocnych singlach – „Więcej dymu” i „Bedoesiarze” teraz pojawił się na nim vlog, który dowodzona przez Bedoesa ekipa nagrała w Los Angeles. – Obserwuj pierwsze kroki nowej wytwórni z Kalifornii – czytamy w opisie filmu, tymczasem fani wyrażają nadzieję, że podobnych materiałów będzie się pojawiało znacznie więcej.

„Nigdy nie oglądałem lepszego vloga, przysięgam”, „Apeluję o założenie nowego kanału 2115 Vlogs”, „Ten gold digger prank to mistrzostwo, Friz może wam d***a o*****ć ze swoimi filmami z LA, dobrze robicie chłopaki, dobrze jest, robota idzie i niech się to tak trzyma”, „Lepsze niż jakaś Ekipa”, „Zawsze chciałem zobaczyć, co robią raperzy i cieszę się, że zrobiliście taki vlog” – to zaledwie próbka komentarzy, które znajdziecie pod filmem na YouTube.

Tego lata nic nie będzie takie samo – zapowiadał przy okazji premiery singla „Więcej dymu” Bedoes i na razie widać, że nie rzucał słów na wiatr. Zobaczcie vlog z LA.

Polecane

Share This