25 centów za riff – nowy album od Acid Drinkers (wideo)


2014.06.20

opublikował:

25 centów za riff – nowy album od Acid Drinkers (wideo)

Acid Drinkers w tym roku obchodzi 25-lecie swojego istnienia, a świętowanie ćwierćwiecza zapowiada się niezwykle interesująco. Po pierwsze – płyta „25 Cents For a Riff” – premiera już jesienią tego roku. Wydawnictwo ma być zwróceniem się zespołu w stronę klasyki. Jak zapowiadają muzycy – nie tylko w warstwie muzycznej. Pierwsze surowe dźwięki prosto ze studia można usłyszeć już na filmiku opublikowanym przez zespół (znajdziecie go poniżej).

Po drugie – Woodstock 2014 – 1 sierpnia Kwasożłopy zagrają specjalny koncert, który będzie mieszanką coverów spod znaku „Fishdicka” i ich własnego repertuaru.

Po trzecie – Cieszanów Rock Festival – 24 sierpnia będziecie mogli usłyszeć w całości płytę „Infernal Connection”, która została uznana za najlepszą płytę polskiego metalu! Od jej wydania mija już 20 lat. To będzie koncert z potężną dawką mięsa.

{sklep-cgm}

Po czwarte – LuxFest 2014 – 28 września będzie mieć miejsce wydarzenie bezprecedensowe w historii Acid Drinkers. Zespół wystąpi w pierwszym składzie razem z Litzą i zagra utwory z debiutanckiej, legendarnej płyty „Are You a Rebel?”. Będzie to jednorazowe wydarzenie, którego zapowiedź wywołała wrzenie u fanów zespołu.

Zespół zapowiedział również jesienną trasę koncertową promującą nowy album.

Polecane

Share This