2sty – „Wzloty i Upadki” (audio)


2013.07.23

opublikował:

2sty – „Wzloty i Upadki” (audio)

Prezentujemy oficjalny odsłuch kolejnego singla promującego album 2stego „Puzzle”. Tym razem udostępniono utwór „Wzloty i Upadki”, w którym gościnnie pojawili się W.E.N.A. oraz DJ Ace (skrecze). Producentem kawałka jest Ostry.

{reklama-hh}

Warszawski raper, producent i blender, od jakiegoś czasu umacniający pozycję na stołecznej podziemnej scenie debiutuje legalnie solowym wydawnictwem. Jednak nie jest to album letni, lekki i przyjemny – bardziej rozliczenie z przeszłością, a zarazem początek działalności w innej, bardziej nowoczesnej stylistyce muzycznej.

„Puzzle” to album biograficzny, zbiór wspomnień, retrospekcji, konkretnych historii i sytuacji, opowiedzianych na zasadzie zdjęć, co – jak wskazuje sam tytuł – da całościowy obraz i sylwetkę. Znajdziemy tu kontrast między poważną treścią i luźną formą, z której 2sty dał się poznać na wcześniejszych projektach, nostalgiczne, ekshibicjonistyczne refleksje przekazane są tak „jakbyś siedział na przeciwko”. Swoiste katharsis i zamknięcie jednego rozdziału, by z czystą kartą otworzyć kolejny, nasycone jednak motywem „stej flaj” i przesłaniem każącym iść po swoje wbrew przeciwności. W końcu „triumf inaczej smakuje, kiedy brniesz pod prąd”.

Płyta „Puzzle” ukaże się 26 lipca.

Polecane

Share This