38 wersów na 38. urodziny – Stasiak zaskakuje i publikuje pierwszy singiel zapowiadający nową płytę


2021.03.16

opublikował:

38 wersów na 38. urodziny – Stasiak zaskakuje i publikuje pierwszy singiel zapowiadający nową płytę

fot. mat. pras.

To jest wieść, której na pewno się nie spodziewaliście – po 11 latach od premiery „Pół żartem, pół serio” Stasiak zapowiedział nowy solowy album. W sieci właśnie pojawił się pierwszy klip promujący nadchodzący materiał.

„38” to singiel, który swoją premierę ma w 38. urodziny rapera i promuje jego nowe wydawnictwo „Solówka po lekcjach”.
Łukasz Stasiak, jeden z filarów wytwórni Alkopoligamia.com, kazał nam „chwilę” poczekać na swoją nową produkcję, ponieważ jego ostatni, solowy krążek „Pół żartem, pół serio” ukazał się w grudniu 2010 roku. Stasiak wraca starszy, mądrzejszy i z bagażem doświadczeń, czyli tytułowych lekcji, które skłoniły go do spędzenia trochę czasu w studiu.

Sprawdź także: Legendy sceny podpowiadają jak trenować freestyle

Album ukaże się na limitowanej, 10-calowej płycie winylowej w trzech ekskluzywnych odsłonach kolorystycznych: białej w sklepie Alkopoligamii, pomarańczowej w Asfalt Shopie oraz klasycznej, czarnej w sklepie Junoumi Records – preorder wszystkich edycji właśnie wystartował i jest mocno limitowany, a premiera zaplanowana jest na 21 maja.

Kto wyprodukował utwory na „Solówce…” Stasiaka? Kto udzielił się gościnnie? Tego dowiecie się niebawem, a tymczasem zapraszamy do sprawdzenia pierwszego singla, który nieco naświetla nam tematykę albumu. 38 wersów z okazji 38. urodzin, gościnnie Falcon1.

„Solówkę po lekcjach” możecie zamawiać na tej stronie. W ofercie znajdziecie „goły” winyl oraz wersję ze slipmatą Alkopoligamii.

Polecane

Share This