4. edycja Super MC


2011.05.21

opublikował:

4. edycja Super MC

Zapraszamy na kolejną 4 już cześć eliminacyjną cyklu Super Mc organizowanego przez Prosto Label oraz V6, której gościem specjalnym będzie Hades. Już 24 maja w warszawskim klubie Butik będziemy mogli obejrzeć zmagania kolejnych młodych MC, którzy walczą o przepustkę do finału.

W finałowej szóstce znaleźli się już Solar oraz Bonez, zwycięzcy dwóch pierwszych części eliminacyjnych. W pierwszej części wzięło udział 8 uczestników i zostali oni zdominowani przez Solara, który zgodnie z wynikami głosowania na kanale ProstoTv na youtube.com został. Dwa tygodnie później dołączył do niego Bonez, który bezapelacyjnie pokonał pozostałych 11 uczestników i tym samym został zwycięzca 2 części.

Jeszcze nie znamy zwycięzcy trzeciej części – głosowanie zakończy się w piątek 20 maja o godz. 15.00. Zapraszamy do oceny zmagań 10 uczestników 3 części eliminacyjnej.

Zwycięzca całej edycji zdobędzie tytuł najlepszego freestylera, zaproszenie na nadchodzący pod koniec 2011 roku album Dj‘a 600V, nagranie demo w Studio Otrabarwa oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Sponsora Głównego wydarzenia – XL Energy Drink.

Zatem bądźcie gotowi na duża dawkę tłustych bitów, mocnego freestylu i dobrych koncertów zaproszonych gości!

Host: DioxNa gramofonach: Dj 600V

Kiedy: 24.05.Otwarcie drzwi: godz. 20.00

Zapowiedź SUPER MC 2011 – Hades HIFI Banda

Zapowiedź SUPER MC 2011 – Grubson

Polecane

Share This