40 osób na koncercie Mobbyn? GSP komentuje


2019.10.17

opublikował:

40 osób na koncercie Mobbyn? GSP komentuje

fot. kadr z wideo

W miniony piątek w gdańskim Medyku odbył się pierwszy koncert Mobbyn od momentu usunięcia Młodego G ze składu. Dzień po koncercie na fanpage’u grupy pojawiły się podziękowania za „zajebistą frekwencie na koncercie w Gdańsku i szczere serca obecnych tam fanów”. W facebookowych grupach pojawiały się informacje mówiące o około 40 osobach zgromadzonych w Medyku. Taką samą liczbę w swoim tekście podał Glamrap, za co serwis upomniał GSP.

Podaliście fałszywe dane o frekwencji na koncercie. Publicznie. Co to k***a ma być? 98 biletów sprzedanych plus 30 osób ode mnie z ekipy – mówi w opublikowanym na Instagramie nagraniu GSP.

Na koncercie w Medyku pojawili się GSP, Wrotas, OG Olgierd i Tony Hawk. W programie obok znanych numerów znalazły się nowości, które usłyszymy wkrótce na mixtapie „Mobbynators”.

25 października Mobbyn wystąpi w Białymstoku (Rokoko 2.0). Koncert będzie połączony z obchodami urodzin Mahatmy. 8 listopada grupa zawita do Łodzi (SODA Underground Stage).

„Nie będę ci nawijał dziś o Rafalali, ważni są ci, którzy przy mnie tu zostali” – nawijał w Medyku GSP, dziękując tym samym wszystkim słuchaczom, którzy trwają przy nim mimo rozstania z Młodym G. Poniżej znajdziecie fragmenty występu.

Polecane

Share This