5. urodziny Alkopoligamii w marcu!


2012.01.14

opublikował:

5. urodziny Alkopoligamii w marcu!

Piąte urodziny Alkopoligamii odbędą się 9 marca w Warszawie, w klubie 1500m2!

Piąte urodziny wytwórni odbędą się wyjątkowo w marcu. Cytując poetów z Molesty ekipa Alkopoligamia.com „po upadku potrafi wstać, zebrać ludzi i dalej grać”.

Wcześniejszy, grudniowy termin organizatorzy musieli przesunąć ze względu na ściemnione obietnice właściciela miejsca przeznaczonego na tę arcy-prywatkę. Miejsce zostało więc zmienione na sprawdzone i niezawodne – melanż odbędzie się w klimatycznych wnętrzach lokalu 1500m2 na warszawskim Powiślu.

Główną atrakcją wieczoru będzie koncert Tego Typa Mesa podsumowujący pierwszą część trasy „Kandydatów na szaleńców”. Ograny w całej Polsce przez Mesa, Stasiaka, Głośnego i Dj`a Hubsona materia wzbogacą gościnne udziały szaleńców z The Lunatics, pięknej Magdy „Jazzy” Dzięgiel i dodatkowych bębnów Doycha.

Będzie to pierwszy pełny koncert Typa w Warszawie od czasu premiery ostatniej płyty.

Przedtem publiczność rozgrzeją m.in. mistrz stylu wolnego Theodor i najbardziej jadowite usta wytwórni należące do Wdowy (której koncert tak naprawdę mógłby stanowić osobny napęd weekendu).

Urodziny Alkopoligamia.com to za każdym razem całonocna impreza – nie może zatem zabraknąć wyjątkowych setów dj`skich. Grohu i Teielte z legendarnej oficyny U Know Me Records szykują na ten piątek specjalne atrakcje, o dużą dawkę G-funku zadba selektor-ekspert Shyzzle, a klasykę zaserwuje Dj. Black Belt Greg.

Na miejscu spotkać będzie można wszystkich członków (i członkinie) ekipy Alkopoligamia.com, pogadać, wypić, pomęczyć od podpis na płycie. Do marca zostało jeszcze trochę czasu – organizatorzy obiecują dodać do powyższych atrakcji jeszcze z tuzin innych!

9 marca, Warszawa

Start 21:00

1500m2 ul.Solec 18

35zł./przedsprzedaż

45zł./w dniu koncertu

Przedsprzedaż rusza 1 lutego, szczegóły wkrótce.

Polecane

Share This