50 Cent komentuje wideo Diddy’ego z przeprosinami

Fifty jest wyjątkowo łaskawy dla swojego zaciekłego wroga.


2024.05.19

opublikował:

50 Cent komentuje wideo Diddy’ego z przeprosinami

fot. mat. pras.

Im większe problemy ma Diddy, tym więcej powodów do zadowolenia odnajduje w tej sytuacji 50 Cent. Panowie są skonfliktowani od lat i Fifty korzysta z każdej okazji, by uderzyć w Puffa. Kiedy więc w piątek wypłynęło nagranie sprzed ośmiu lat, pokazujące, jak Diddy katuje Cassie, jego zaciekły wróg był jednym z pierwszych, którzy odnieśli się do tego w mediach społecznościowych.

„Puffy tego nie zrobił, jest niewinny, ten film niczego nie dowodzi” – jego prawnicy na pewno będą tak gadać. Boże, miej nas w swojej opiece – komentował brutalne nagranie 50 Cent.

SPRAWDŹ TAKŻE: Prokuratura wyjaśnia, dlaczego nie postawi Diddy’emu zarzutów po publikacji nagrania, w którym raper katuje Cassie

Diddy odniósł się dziś do koszmarnego incydentu, przepraszając za niego. Przypomnijmy – kiedy Cassie pozywała go pół roku temu, informowała, że podobne zdarzenia zdarzały się regularnie przez dekadę ich związku.

Tak trudno jest myśleć o najciemniejszych momentach w swoim życiu, ale czasami trzeba to zrobić. Byłem popieprzony – sięgnąłem dna – ale nie szukam wymówek. Moje zachowanie na tym filmie jest niewybaczalne. Biorę za to pełną odpowiedzialność. Byłem zniesmaczony, kiedy to zrobiłem. Do teraz jestem tym zniesmaczony. Poszedłem później i szukałem profesjonalnej pomocy. Zacząłem chodzić na terapię i odwyk. Prosiłem Boga o miłosierdzie i łaskę. Jest mi bardzo przykro. Ale zobowiązuję się być lepszym człowiekiem każdego dnia. Nie proszę o przebaczenie. Jest mi naprawdę przykro – powiedział w opublikowanym na Instagramie nagraniu raper.

Tym razem Curtis także nie odmówił sobie komentarza. Trzeba jednak przyznać, że podszedł do tematu wyjątkowo łaskawie.

To nie zadziała. Kto mu teraz doradza? To zły ruch – skomentował film Diddy’ego Fifty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)

Polecane

Share This