50 Cent nabija się z Floyda Mayweathera, że jest za mały, aby z nim walczyć


2021.01.30

opublikował:

50 Cent nabija się z Floyda Mayweathera, że jest za mały, aby z nim walczyć

foto: mat. pras.

50 Cent i Floyd Mayweather byli niegdyś dobrymi kumplami. Niestety, przez lata ich relacje bardzo się pogorszyły i obecnie są ze sobą mocno skłóceni. Od czasu do czasu dogryzają sobie nawzajem podczas wywiadów czy w social mediach. 50 Cent udzielił w ostatni piątek wywiadu dla „The Morning Culturye” i został zapytany z kim stanął by do walki bokserskiej w tzw. walce celebrytów. Raper od razu stwierdził, że jest tylko jeden gość, którego chciałby „trzasnąć w twarz” jest nim oczywiście Floyd Mayweather. Wie jednak, że do walki nigdy nie dojdzie, ponieważ za dużo waży.

Chciałbym walczyć z Floydem, ale chyba nie zdołam spełnić kryteriów wagowych – stwierdził Fifty.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kukon: „Chciałbym kiedyś kleić rymy jak 50 Cent”

Raper powiedział, że Floyd waży coś około 68 kilogramów i nie ma absolutnie żadnych szans, żeby on zszedł do takiej wagi. Jak sam przyznał, ostatni raz kiedy tyle ważył to był strasznie wychudzony i wyglądał jak bezdomny. Jednak pomysł walki celebrytów bardzo mu się podoba i chętnie skrzyżowałby rękawice z kimś, kto waży powyżej 80 kilogramów.

50 Cent miał ostatnio powody do świętowania. Jego teledysk do kawałka „In Da Club” stał się drugim po „Without Me” klipem rapowym sprzed ery YouTube, który odnotował miliard wyświetleń w serwisie. Obok 50 Centa w klipie zobaczymy także Eminema i Dr. Dre.

„In Da Club” jest debiutanckim singilem 50 Centa z jego albumu „Get Rich or Die Tryin’” z 2003 roku. Zarówno piosenka, jak i album dotarły do pierwszego miejsca na liście Billboard Hot 100 i Billboard 200. Teledysk wyreżyserowany przez Philipa Atwella zdobył statuetki w kategoriach Najlepszy rapowy teledysk i Najlepszy nowy artysta w teledysku podczas MTV Video Music Awards 2003. Zyskał też nominację do teledysku roku.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This