50 Cent nakręci film, który ma pogrążyć Diddy’ego

Fifty czekał na taką okazję od lat.


2023.12.05

opublikował:

50 Cent nakręci film, który ma pogrążyć Diddy’ego

fot. P. Tarasewicz

50 Cent i Puff Daddy nie znoszą się od lat, stąd informacja o problemach tego drugiego jest wodą na młyn dla Fifty’ego. Curtis Jackson, który gościł niedawno w Polsce, zapowiedział, że z pomocą studia Fiddy and G-Unit Film and Television zrealizuje film, w którym obnaży „całą przestępczą działalność” Seana Combsa.

Co ma na myśli Fifty mówiąco „całej przestępczej działalności”? Zdaniem rapera Diddy ma sporo za uszami. Przypomnijmy, że niedługo przed przyjazdem do Polski 50 Cent oskarżył Puffa o zlecenie zabójstwa Tupaca, do tego dochodzą niedawne oskarżenia o przemoc seksualną względem kobiet, w tym jego byłej partnerki Cassie.

Po latach milczenia i mroku jestem w końcu gotowa, by przedstawić moją historię i zabrać głos w swoim imieniu, a także w imieniu pozostałych kobiet, które doświadczyły agresji i przemocy w swoich związkach – poinformowała w niedawnym oświadczeniu artystka.

To właśnie wątek przemocy seksualnej ma być osią filmu realizowanego przez rapera. Artysta deklaruje, że prace przygotowawcze już trwają.

Polecane

Share This