50 Cent: Nie będzie reaktywacji G-Unit


2013.02.04

opublikował:

50 Cent: Nie będzie reaktywacji G-Unit

Dyskusja na temat reaktywacji G-Unit – grupy, w której skład wchodzą 50 Cent, The Game, Lloyd Banks, Young Buck i Tony Yayo – rozpoczęła się po tym, jak The Game opublikował na swoim Facebooku petycję w sprawie powrotu zespołu. Dotychczas podpisało się pod nią ponad 11 tys. fanów.

Do pomysłu przyłączył się też Yayo. Jak jednak zaznaczył w rozmowie z MTV, reaktywacja nie powinna obejmować The Game`a i Young Bucka. Zdaniem rapera, wraz z ich powrotem do składu pojawiłyby się na nowo problemy związane z finansami.

{reklama-hh}

Podobnie myśli 50 Cent. On również obawia się, że reaktywacja G-Unit nie przyniosłaby nic ponad stare konflikty, które tym razem mogłyby być jeszcze bardziej opłakane w skutkach.

Jak byście zareagowali, gdybym reaktywował G-Unit, a potem musielibyście obserwować nasz kolejny konflikt? Albo taka sytuacja: wszyscy się spotykają wraz ze swoimi tłumionymi od dłuższego czasu emocjami, brakiem szacunku, plotkami itp. I nagle leje się krew, ktoś ze środowiska dostaje kulkę, ktoś inny zostaje zasztyletowany. Wtedy co? – powiedział 50 Cent w rozmowie z serwisem The Boombox.

Polecane

Share This