50 Cent o swoim synu: „P****ć go, Tekashi jest mi bliższy”


2020.04.10

opublikował:

50 Cent o swoim synu: „P****ć go, Tekashi jest mi bliższy”

foto: mat. pras.

Po tym jak Tekashi poszedł na współpracę z prokuraturą, musiał liczyć się z ostracyzmem ze strony środowiska. Sieć zalały swego czasu memy i komentarze raperów nie wieszczących 6ix9ine’owi długiego życia po opuszczeniu przedterminowym opuszczeniu zakładu karnego. Nie oznacza to jednak, że cała scena skreśliła definitywnie kontrowersyjnego Daniela Hernandeza. 50 Cent, który kręcił z nim klip niedługo przed tym, jak Tekashi trafił za kratki, przyznaje, że mimo przewinień 6ix9ine’a woli go od swojego biologicznego syna. Raper zadeklarował to podczas instagramowego live’a, odpowiadając na pytanie, czy Tekashi skontaktował się z nim po zamienieniu zakładu karnego na areszt domowy.

Nie, Tekashi nie odezwał się do mnie. On jest teraz dzieckiem swojej matki. On doniósł na wszystkich. Ale i tak jest lepszy niż Marquise. Jest mi bliższy, niż mój prawdziwy syn. P****ć tego cz****cha – powiedział Fifty.

Relacje 50 Centa ze starszym synem od lat pozostają napięte. Raper zdecydował się nawet wydziedziczyć 22-latka. Marquise po tym, jak dotarły do niego słowa ojca, nagrał krótkie wideo, w którym odnosi się do jego zaczepki.

Polecane

Share This