55-lecie klubu Stodoła


2011.11.03

opublikował:

55-lecie klubu Stodoła

W tym roku klub Stodoła obchodzi 55 rocznicę istnienia. Bogata historia tego miejsca to z jednej strony setki niezwykłych ludzi, którzy włożyli swój czas i talent w rozwój klubu a z drugiej niezliczona ilość wspaniałych artystów, których gościliśmy na naszej scenie. Od dnia kiedy dawną stołówkę budowniczych Pałacu Kultury i Nauki przekazano Politechnice Warszawskiej, a ta przekształciła miejsce w klub studencki zmieniło się wiele i zmienia się dalej z każdym kolejnym rokiem istnienia. Wciąż pojawiają się u nas największe gwiazdy, wciąż dbamy o to, żeby Warszawa była ważnym punktem na koncertowej mapie Europy. Rok jubileuszu 55-lecia to czas obfitujący we wspaniałe wydarzenia, lista koncertów jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W ramach obchodów Jubileuszu zostanie wyemitowany jeden z odcinków serialu dokumentalnego Studenckie show zrealizowanego przez kanał Discovery Historia i poświęconego w całości historii klubu Stodoła. Będzie to nostalgiczna podróż w czasie pełna oparów papierosowego dymu, jazzu, występów kabaretów…

Jubileuszowy wieczór uświetni recital Andrzeja Rosiewicza – artysty od lat związanego z klubem Stodoła. Artysta zaśpiewa swoje największe przeboje. Usłyszymy więc „40 lat minęło”, „Najwięcej witaminy” i wiele innych.  Następnie na scenie zobaczymy grupę Hagaw, z którą związany był Andrzej Rosiewicz w latach 70-tych.

Po atrakcjach muzycznych zaprosimy Państwa na drobny poczęstunek i lampkę wina.

Polecane

Share This