6ix9ine trolluje Meek Milla, Future’a i innych


2020.06.24

opublikował:

6ix9ine trolluje Meek Milla, Future’a i innych

fot. kadr z wideo

Okazuje się, że odsiadka i współpraca z prokuraturą to najlepsze chwyty marketingowe, jakie mógł wymyślić Tekashi. Oba opublikowane po opuszczeniu zakładu karnego single okazały się wielkimi sukcesami. „GOOBA” właśnie pokrył się platyną, a „TROLLZ” z gościnnym udziałem Nicki Minaj zadebiutował na samym szczycie listy Billboard Hot100.

6ix9ine ma co świętować i robi to tak, by inni artyści to zauważyli. Raper opublikował na Instagramie film, w którym trolluje swoich bardziej doświadczonych kolegów, wytykając im, że nigdy nie mieli numeru jeden na liście.

Mam listę. Zacznijmy od góry: Future. Rapujesz od ponad dekady, masz wiele featuringów z Drake’em, mój przyjacielu, i nigdy nie byłeś numerem jeden. Panie Meek Mill, pan rapuje od blisko dekady, od 2011 roku, pan też nigdy nie był numerem jeden – mówi Tekashi, który w swojej wyliczance umieścił także Lil Durka, G Herbo, Gucciego Mane’a i Trippiego Redda. Z tego ostatniego 6ix9ine dworuje najbardziej, pokazując, że ma na sobie jego koszulkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TROLLZ (@6ix9ine)

Polecane

Share This