6ix9ine zamieszany w nieudany zamach na Chief Keefa?

Trzy osoby podejrzane o zorganizowanie zamachu trafiły do aresztu.


2019.01.31

opublikował:

6ix9ine zamieszany w nieudany zamach na Chief Keefa?

fot. Instagram / @koodab_foa

Zamiast promować album “Dummy Boy” Tekashi 6ix9ine czeka w areszcie na rozpoczęcie procesu, w którym jest oskarżony m.in. o przynależność do grupy przestępczej, napaści i ściąganie haraczy.

Tekashi będzie musiał odeprzeć zarzuty związane z gangiem swojego byłego managera Shottiego. W sprawę są zamieszani także byli ochroniarze rapera. Tymczasem do aresztu trafili jego kolejni współpracownicy, którzy są podejrzani o próbę zamordowania Chief Keefa.

Konflikt między 6ix9ine’em i Sosą rozpoczął się w maju ubiegłego roku. Keef zdissował Tekashiego numerem “I Kill People”, w odpowiedzi 6ix9ine odgrażał się na Instagramie: Pie**** Chief Keefa, daję mu tydzień zanim zginie.

Niedługo później na nowojorskim Times Square doszło do strzelaniny, której celem miał być Sosa. Na szczęście w incydencie nikt nie ucierpiał. Przed strzelaniną Tekashi miał oferować kuzynowi Sosy Tadoe 30 tysięcy dolarów za zabicie go. Ostateczni 6ix9ine zeznał, że za spust nie pociągał Tadoe, ale Kooda B, nowojorski raper, który współpracował w przeszłości z Tekashim (obaj raperzy na zdjęciu). Kooda miał otrzymać 10 tysięcy dolarów za próbę zabicia Sosy. Raper trafił do aresztu wspólnie z dwoma współpracownikami – Denardem Butlerem Anthonym Ellisonem. Ten drugi jest członkiem managementu Tekashiego. Cała trójka czeka na proces.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kooda B (@koodab_foa)

 

Polecane