800 osób na koncercie Bedoesa w Filharmonii


2019.04.23

opublikował:

800 osób na koncercie Bedoesa w Filharmonii

Trasa „Kwiatu Polskiej Młodzieży” okazała się dużym sukcesem organizacyjnym. Dwadzieścia koncertów zgromadziło blisko 15 tysięcy ludzi, a w niektórych miastach zainteresowanie było tak duże, że artyści grali dwa koncerty jednego wieczoru.
Na miejsce koncertu finałowego wybrana została Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy – jedno z najważniejszych miejsc na mapie polskiej muzyki poważnej.  800 osób obejrzało prawie dwugodzinne show, w trakcie którego wręczone zostały platynowe płyty za albumy „Kwiat Polskiej Młodzieży” i „Aby Śmierć Miała Znaczenie” – debiutancki krążek duetu. Kto nie miał okazji zobaczyć tego występu na żywo, może zobaczyć poniższe video.

Bedoes odnosi sukces za sukcesem. Jego drugi album, wydany wspólnie z Kubim ProducentemKwiat Polskiej Młodzieży„, uzyskał status platynowej płyty w niecałe cztery miesiące od premiery. Raper odebrał wyróżnienie w swoim rodzinnym mieście, Bydgoszczy, gdzie 30 marca zagrał przed publicznością zgromadzoną w Filharmonii Pomorskiej.

To nie koniec dużych rzeczy w wykonaniu Bedoesa. Już 27 kwietnia raper wystąpi na warszawskim Torwarze. Wraz z nim na scenie pojawią się goście specjalni, wśród których obecność potwierdzili Solar, Białas, White 2115, Young Multi, Blacha 2115 i Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Całe wydarzenie poprzedzi SBM Space w lokalu MIEJSCE, gdzie fani artysty będą mogli zobaczyć na żywo wystawę prac artystów związanych z SBM Label i kupić pierwsze rzeczy z kolejnego dropu marki SBM Esthetic.

Polecane

Share This