A Pamiętasz Jak?


2011.02.18

opublikował:

A Pamiętasz Jak?

25 lutego wracamy do Was po dłuższej przerwie. Przygotowaliśmy dla Was w Obiekcie kozacką niespodziankę – wystawa zdjęć z warszawskich (i nie tylko) imprez hiphopowych z lat 90`tych. Zagrają DJ Deszczu Strugi i DJ Panda.

Pod koniec XX wieku i na początku ubiegłego dziesięciolecia dwóch zajebistych fotografów – najpierw Dasz, potem Emnezz, wytrwale bywali na niemal każdym balecie w WWA i tworzyli fotorelacje. Ich efekty mogliście zobaczyć na dwóch stronach, które swego czasu znał każdy bywalec imprez – dasz.org i tuhart.net. Obie strony niestety już od dłuższego czasu nie działają, w związku z tym będziecie mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia tych zdjęć.


Chcesz zobaczyć jak wyglądałeś 10 lat temu? Chcesz zobaczyć jak zmieniali się Twoi ulubieni raperzy? Chcesz zobaczyć jak wyglądały imprezy kilkanaście lat temu? Wpadaj 25 lutego do Obiektu.

Sety przygotują Panda i Deszczu Strugi, obaj od lat rozgrzewają warszawskie parkiety, więc możecie być pewni, że muzycznie też zostaniecie przeniesieni w czasie.

A Pamiętasz Jak? Dasz.org i Tuhart.net

25.02.2011 Obiekt Znaleziony

Start 22:00 wjazd 10 PLN

Deszczu Strugi Panda

Polecane

Share This