A Pamiętasz Jak? – East Coast vs West Coast

DJ Twister i DJ Hubson zaserwują klasyki z obu stron USA.


2011.08.31

opublikował:

A Pamiętasz Jak? – East Coast vs West Coast

Po równo roku chcemy zaprosić Was na drugą odsłonę imprezy Eastcoast vs Westcoast.Dwóch DJ`i, każdy odpowiedzialny za jedno wybrzeże, zaserwują Wam największe klasyki z obu stron USA. Co Wam bardziej podejdzie? Czy letnie,wyluzowane G-Funkowe brzmienie z LA czy cięższy, hardkorowy rap prosto z nowojorskich projectów? Wpadnijcie i przekonajcie się sami!

Za gramofonami stanie dwójka znanych i uznanych DJ`i. Hubsona mogliście nieraz usłyszeć na naszych imprezach. Alkopoligamista przygotowuje dla Was specjalny set, zawierający zarówno najbardziej westcoastowe numery jak i te mniej znane rarytasy. Osobą odpowiedzialną za wschodnie wybrzeże będzie nie kto inny jak DJ Twister – tego Pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Reprezentant Szczecina dał się przez lata poznać jako wybitny turntablista, twórca mikstejpów a przede wszystkim osoba, która potrafi rozbujać każdy parkiet. Na piątkowy wieczór w Obiekcie Twister wygrzebie najtłustsze nowojorskie bangery. Aby uatrakcyjnić ten wieczór Hubson z Twisterem w kulminacyjnym momencie imprezy stoczą bitwę, przerzucając się numerami.

Bar w Obiekcie przygotowuje dla Was ciekawe promocje, przy sprzyjającej pogodzie zapraszamy na grilla na zewnątrz, a w środku ciekawe konkursy z nagrodami od Alkopoligamii i Koki

A Pamiętasz Jak?Eastcoast vs Westcoast

DJ Twister DJ Hubson

02.09.2011 Obiekt, Pl. Małachowskiego 3, Warszawa

Start 22 Wjazd 10 PLN

Polecane