A Pamiętasz jak? – Eastcoast vs Westcoas – V edycja


2010.08.29

opublikował:

A Pamiętasz jak? – Eastcoast vs Westcoas – V edycja

3 września w Klubie Balsam na ulicy Racławickiej 99 po raz kolejny będzie można usłyszeć klasyczne utwory hiphopowe z lat 90`tych. Na imprezie zagrają DJ`e Hubson i Gris, którzy muzycznie podzielą między siebie oba wybrzeża USA.

Start imprezy o 22, wejście 10 PLN.

Cykl imprez „A pamiętasz Jak…?” powstał w wyniku rosnącego zapotrzebowania na oldschoolowe brzmienia, w opozycji do odbywających się regularnie imprez `hiphopowych` gdzie coraz częściej można usłyszeć muzykę pop i house. Ideą był powrót do muzyki lat 90`tych i nawiązanie do pierwszych warszawskich imprez, które odbywały się w klubach Hybrydy, Alfa czy Remont. Naszym celem jest przywołanie tamtego klimatu – proponujemy muzyczną wycieczkę w najlepsze lata hip hopu wszystkim tym, którzy z sentymentem wspominają wielokrotnie przegrywane składanki rapowe, do tej pory pamiętają teksty kultowych kawałków z tamtych lat, lub po prostu mają ochotę na dobrą zabawę w oprawie muzycznej, która sprawia, że zaczyna się co najmniej kiwać głową.

Pierwsze odsłony imprezy `A Pamiętasz Jak..?` przyniosły odświeżenie na warszawskiej scenie klubowej. Sety prezentowali m.in. Dj B, Homer, duet Polfader(Deszczu Strugi i JanMario ) Grubazz, Panda oraz Technik.

Poraz kolejny nawiązujemy w kolejny sposób do lat 90, DJ`e na ten wieczór przychodzą z case`ami pełnymi winylowych płyt. Winyle te w większości pokryły się kurzem, więc jest to niesamowita okazja zarówno dla Was jak i naszych muzycznych gości do przeniesienia się w erę dwunastocalowych płyt.

Gris i Hubson to DJ`e, którzy wnieśli spore ożywienie na warszawskiej scenie dj`skiej.  Gris jest miłośnikiem oldschoolowych brzmień i ma w swoim arsenale płytowym wiele perełek, które przygotował dla Was specjalnie na ten wieczór. Jego set obejmie najlepsze jointy ze Wschodniego Wybrzeża. Hubson z kolei dał się wszystkim poznać jako wytrawny Alkopoligamista i miłośnik G-funku. Naturalną koleją rzeczy jest, że to Hubson będzie prezentował Wam najlepsze tracki z zalanego słońcem Zachodniego Wybrzeża.

Główną atrakcją wieczoru będzie godzinny battle między DJ`ami, w trakcie którego będą się `przerzucać` co ciekawszymi trackami, próbując `przeciągnąć` publiczność na swoją stronę.

Alkopoligamiści jako miłośnicy G-Funku nie mogli przejść obojętnie obok takiej imprezy, w związku z powyższym oprócz okazji do spotkania wielu z nich, będziecie mieli szansę na wygranie prezentów-niespodzianek ufundowanych przez Alkopoligamię.

Jak zwykle wspiera nas Żołądkowa, Moro, Koka i dziewczyny z Lola Shots. Multum atrakcji zapewnione.

Polecane

Share This