A Pamiętasz Jak? Rest In Peace


2011.04.14

opublikował:

A Pamiętasz Jak? Rest In Peace

15 kwietnia zapraszamy Was do Obiektu na wyjątkowo sentymentalną edycję A Pamiętasz Jak? Tego wieczoru uczcimy największe postacie sceny rapowej, które już odeszły.

W kwietniu (dokładnie 19-tego) mija pierwsza rocznica śmierci Guru, legendarnego członka zespołu Gangstarr, z którym wylansował dziesiątki hitów. Oprócz tego był on pomysłodawcą serii płyt Jazzmatazz, które jako pierwsze tak mocno łączyły rap z jazzem.

W związku z powyższym w trakcie imprezy chcemy Wam przybliżyć trochę bardziej jego twórczość. Guru nie jest jedynym wielkim graczem, który już od nas odszedł. Big L, Tupac, Biggie, Eazy-E, Nate Dogg, Big Pun czy Ol` Dirty Bastard to tylko niektórzy z wielkich raperów, których już nie ma z nami. Zaproszeni przez nas DJ`e w trakcie tej imprezy położą większy nacisk na utwory właśnie tych, którzy odeszli.

Skoro o DJ`ach mowa to również przygotowaliśmy dla Was pewną niespodziankę. Tego wieczoru wystąpi 3 DJ`i, z których każdy będzie grał na A Pamiętasz Jak? po raz pierwszy. DJ Eprom to niezmiernie utalentowany i utytułowany artysta – zwycięzca wielu zawodów DJ`skich – m.in. Mistrzostw Świata DJ`ów IDA w 2007 roku. DJ Chwiał to połowa duetu The Returners, którzy dali się poznać jako jedni z najlepszych beatmakerów w Polsce. Z kolei DJ Erha przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz grając imprezy i setki koncertów z Pezetem i Małolatem. Ta trójka zagwarantuje Wam dużą różnorodność setów, możliwe nawet, że Panowie dadzą się namówić na mały battle lub na set na 4 gramofony…

Jak zwykle ciekawe promocje na barze i nagrody od sponsorów.

A Pamiętasz Jak? Rest In Peace

Obiekt, Pl Małachowskiego 3, Warszawa

DJ Eprom

DJ Chwiał

DJ Erha

15.04.2011 start 22 wjazd 15 PLN

Wspierają nas: Koka, Stock, CGM.pl, popkiller, warszawskihiphop i hip-hop.pl

Polecane

Share This