A Pamiętasz Jak? Tylko z winyli


2011.05.03

opublikował:

A Pamiętasz Jak? Tylko z winyli

W pierwszy weekend pomajówkowy organizatorzy przygotowali kolejną odsłonę A Pamiętasz Jak?

Już szóstego maja w Obiekcie zagrają Deszczu Strugi, Homer i Panda. Tego wieczoru wszyscy stawią się z case`ami pełnymi winyli. Na tą imprezę Serato nie ma wstępu.Skąd to całe zamieszanie? 99% DJ`i gra aktualnie korzystając z systemu Serato, który umożliwia granie z plików mp3. Po co więc ciężkie i niepraktyczne winyle? Ano stąd, że granie z winyli jest esencją DJ`ingu i pozwala im w pełni pokazać swój kunszt.

Dodatkowo w trakcie imprezy swoje urodziny będzie świętował Młody Łyskacz – w związku z powyższym na scenie pojawi się gość specjalny – Morwa, wraz z DJ`em Mini`strem. Chłopaki zagrają kilka numerów ze swoich pierwszych płyt, może nawet dadzą się namówić na `Unoszę głowę` z Hip-Hop Produkcji?

Żadnego z DJ`i, którzy zagrają w piątek nie trzeba chyba przedstawiać. Są doskonale znani zarówno z naszych imprez jak i setek innych, na których ich sety rozgrzewały parkiet do czerwoności. Tych trzech Panów jest gwarancją różnorodności utworów setów, na pewno usłyszycie najlepsze klasyki nowojorskie, westcoastowe, nie zabraknie również numerów z Francji i naszego rodzimego podwórka.

Za dobre samopoczucie przy barze odpowiedzialna będzie niezawodna Żołądkowa Gorzka.

Imprezie patronują CGM.pl, popkiller, warszawskihiphop i hip-hop.pl

A Pamiętasz Jak? Tylko z Winyli

DJ Deszczu Strugi, DJ Homer, DJ Panda feat Morwa

06.05.2011 start 22:00 wjazd 15 PLN

Obiekt, Plac Małachowskiego 3, Warszawa

Polecane

Share This