A Perfect Circle z nowym utworem i szczegółami płyty

Grupa nagrała pierwszy album od 14 lat.


2018.02.05

opublikował:

A Perfect Circle z nowym utworem i szczegółami płyty

foto: mat. pras.

A Perfect Circle prezentują kolejny nowy utwór. Kompozycja „Talk Talk” zapowiada długo oczekiwany, pierwszy od 2004 roku krążek formacji zatytułowany „Eat The Elephant”. Wydawnictwo znajdzie się na półkach sklepowych 20 kwietnia.

Jestem bardzo podekscytowany, że w końcu skończyliśmy album i ukaże się on po 14 letniej przerwie – mówi w wywiadzie dla „Rolling Stone’a” Maynard James Keenan. Billy Howerdel dodaje: – Nagrania demo to te cenne pomysły, które kochasz najbardziej w początkowym etapie. Potem współpracujesz z innymi, pojawiają się nowe pomysły i patrzysz, jak tworzy się nowa jakość. Z tego wszystkiego powstaje świetny album. Czuję, że nagraliśmy znakomitą płytę.

Tracklista „Eat The Elephant”:

1. Eat The Elephant
2. Disillusioned
3. The Contrarian
4. The Doomed
5. So Long, And Thanks For All The Fish
6. Talk Talk
7. By And Down The River
8. Delicious
9. DLB
10. Hourglass
11. Feathers
12. Get The Lead Out

Obecny skład A Perfect Circle tworzą Maynard James Keenan (Tool, Puscifer), Billy Howerdel (Ashes Divide), James Iha (Tinted Windows, Smashing Pumpkins), Jeff Friedl (Puscifer, The Beta Machine) i Matt McJunkins (Eagles of Death Metal, The Beta Machine).

„Eat The Elephant” będzie dostępny w różnych formatach; jako CD, w formie elektronicznej, na podwójnym, 180 gramowym vinylu oraz w ekskluzywnym boxie.

Polecane