A$AP Ferg na Burn In Snow


2014.01.22

opublikował:

A$AP Ferg na Burn In Snow

20 stycznia 2014: Poznaliśmy tożsamość kolejnej gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu Burn In Snow Heyah. Poza Redmanem i Method Manem oraz duetem Sokół i Marysia Starosta, 1 marca na scenie w Bielsku-Białej zagra A$AP Ferg – pochodzący z nowojorskiego Harlemu reprezentant składu A$AP Mob.

A$AP Ferg jest, obok A$AP Rocky`ego, jednym z założycieli i filarów tego najbardziej niezwykłego hip-hopowego kolektywu ostatnich lat. Karierę w A$AP Mob zaczynał jako projektant odzieży, ale szybko okazało się, że ma dużo więcej do zaoferowania za mikrofonem. Przełomem dla Ferga był sukces kawałka „Work”, który w 2012 r. znalazł się na mikstejpie „Lords Never Worry”, prezentującym dokonania całej grupy. Równie wielką popularnością cieszył się remix „Work”, w którym gościnnie pojawili się Trinidad James, French Montana i Schoolboy Q.  Wydana w 2013 r. debiutancka płyta A$AP Ferga „Trap Lord” udowodniła, że papież ulicy nie jest tylko cieniem lidera grupy. Ferg ujął słuchaczy nie tylko doskonale zarapowanymi kawałkami, ale też ciekawie wyśpiewanymi kwestiami, przywołującego echa melodyjnego stylu Bone Thugz N Harmony. Niebawem przekonamy się, czy jest równie dobry na żywo jak i na debiutanckiej płycie.

Oprócz A$AP Ferga, Method Mana x Redmana, Sokoła i Marysi Starosty zagrają także Flirtini, Spisek Jednego, LayDJ, Sztigar Bonko, DJ Falcon1, Teezy.

{reklama-hh}

Polecane

Share This