A$AP Rocky potwierdza swój związek z Rihanna: Ona jest miłością mojego życia


2021.05.21

opublikował:

A$AP Rocky potwierdza swój związek z Rihanna: Ona jest miłością mojego życia

fot. Instagram / @badgalriri

O tym, że rapera i słynną piosenkarkę łączy coś więcej niż jedynie przyjaźń spekulowano od 2013 roku, kiedy to Rocky supportował trasę „Diamonds World Tour” wokalistki z Barbadosu. Teraz A$AP Rocky rozwiewa wszystkie wątpliwości i w wywiadzie dla GQ mówi wprost – Rihanna jest tą jedyną.

– Jest pewnie milion innych, ale kiedy wiesz, że to ta jedyna, to po prostu wiesz.

Raper przyznaje, że para dołożyła wszelkich starań, żeby unikać wścibskich paparazzi, dlatego tak długo nikt nie był w stanie potwierdzić ich związku.

W dalszej części rozmowy A$AP Rocky przyznał, że w zeszłego lata wybrał się z Rihanna w podróż po Stanach Zjednoczonych i tam nagrał kilka utworów na nadchodzący album „All Smiles”. Muzyk przyznaje, że w autokarze, którym podróżowała para był mobilny zestaw do nagrywania muzyki i to dzięki niemu w trasie powstały nowe numery.

– Myślę, że ważne przy tworzeniu jest to, żeby mieć kogoś, z kim można dzielić się pomysłami i kreatywnością – powiedział Rocky o wpływie Rihanny na jego obecną twórczość.

– „All Smiles” jest opowieścią o miłości z getta, która jest o wiele bardziej dojrzała niż moje poprzednie dzieła – dodał.

A$AP Rocky nie zdradził, czy na jego nowym albumie usłyszymy jego słynna dziewczynę.

Polecane

Share This