A$AP Rocky udostępnił nowe zdjęcia Rihanny i ich dzieci

Rzadki widok, ale zaznaczmy, że była specjalna okazja.


2024.05.15

opublikował:

A$AP Rocky udostępnił nowe zdjęcia Rihanny i ich dzieci

fot. mat. pras.

Z punktu widzenia paparazzi Rihanna, A$AP Rocky i ich dzieci należą do czołówki najbardziej atrakcyjnych do fotografowania rodzin. Mimo to gwiazdorskiej parze udaje się zachować prywatność swoją i pociech. Ich zdjęcia pojawiają się w sieci rzadko, a jeśli już się to dzieje, na ogół artyści wyrażają zgodę na te publikacje.

Poprzednim razem Rocky postował rodzinne zdjęcia z okazji pierwszych urodzin syna. RZA skończył w poniedziałek dwa lata, więc… raper ponownie uczcił ważny dzień publikacją fotek. W przeciwieństwie do ubiegłorocznych, tym razem są na nich cztery osoby, bowiem przypominamy, że RZA ma brata, który urodził się w sierpniu. Niewykluczone, że kiedy za kilka miesięcy Riot Rose skończy rok, także dostaniemy album z rodzinnymi zdjęciami.

SPRAWDŹ TAKŻE: Podczas koncertu Taylor Swift we Francji na podłodze znaleziono małe dziecko

Oczywiście skoro już mowa o Rockym, to w tym roku ma się ukazać jego nowy album. Krążek „Don’t Be Dumb” będzie następcą „Testing” sprzed sześciu lat. Niestety, póki co nie Rocky nie ujawnił szczegółów krążka. Niewykluczone, że gościnnie usłyszymy na nim Rihannę. Na razie wiemy, że w prace są zaangażowani m.in. Tyler, the Creator, Madlib, Pharrell Williams, Metro Boomin, The Alchemist i Mike Dean.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez A$AP ROCKY (@asaprocky)

Polecane

Share This