Abraham zagra przed The Ocean


2013.11.05

opublikował:

Abraham zagra przed The Ocean

Dokładnie za dwa tygodnie do Polski zawita nietuzinkowy koncertowy skład z niemieckim kolektywem The Ocean (na zdjęciu) na czele. Co-headlinerem tej trasy są Polacy z Tides From Nebula. Pelegial Tour będzie mieć dwa przystanki w naszym kraju – 18 listopada zespoły zawitają do warszawskiej Progresji, dzień później do wrocławskiego klubu Alibi.

Oprócz ogłoszonego wcześniej Hacride, polskie koncerty wzbogaci Abraham ze Szwajcarii poruszający się swobodnie w rejonach post/sludge metalu, jak i hardcore`u.

Anraham powstał w 2007 roku, zespół ma na koncie dwie płyty – debiut „An Eye On The Universe” i „The Serpent, The Prophet & The Whore” z ubiegłego roku. Poniżej odsłuch pierwszego z tych krążków w serwisie Deezer.

Niemiecki kolektyw The Ocean odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej ich najnowszą płytę „Pelagial”, za której produkcję odpowiadał Jens Bogren, znany ze współpracy z takimi legendarnymi grupami jak Opeth, Katatonia czy Witchcraft. Album zapowiadany był jako najgłębsze i najbardziej wymagające dla słuchacza wejście zespołu w eksploracje dźwięku w dorobku kapeli. Zapowiedzi nie kłamały, polscy fani będą mogli się o tym przekonać już w listopadzie.

The Ocean, Tides From Nebula

Abraham, Hacride

18.11 – Warszawa, Progresja

Bilety: 69 pln do 17.11; 79 pln w dniu koncertu

19.11 – Wrocław, Alibi

Bilety: 59 pln do 18.11; 69 pln w dniu koncertu

Polecane

Share This