Accept w Stodole – „Stalingrad” na żywo…


2012.04.12

opublikował:

Accept w Stodole – „Stalingrad” na żywo…

W świąteczny piątek prawdziwą niespodziankę dla fanów ciężkich brzmień przygotował zespół Accept! Swoją długo wyczekiwaną premierę miał najnowszy krążek grupy zatytułowany „Stalingrad”.

Zespół dał fanom kilka dni na zapoznanie się z nowym materiałem, tak aby w dniu koncertu w Polsce – 22 kwietnia wspólnie odśpiewali najświeższe utwory. Dla podgrzania atmosfery przed premierą, zespół umieścił w sieci tytułowy numer z krążka „Stalingrad”.

W wersji „na żywo” polscy fani usłyszą „Stalingrad” juz 22 kwietnia, czyli kilka dni po premierze! Nie mamy wątpliwości, że będzie to jeden z lepszych koncertów tego roku – mocne, heavymetalowe granie w starym, dobrym stylu do jakiego przyzwyczaił nas Accept!

Pracą nad albumem pokierował brytyjski producent Andy Sneap, znany ze współpracy między innymi z Megadeath, Exodus czy Nevermore, który pracował nad powrotem Accept na scenę. Jak o tej współpracy opowiada gitarzysta zespołu Wolf Hoffman: „Pomiędzy zespołem, a Andym istnieje doskonałe porozumienie. Tak było przy pracy nad „Blood Of The Nations” i cieszymy się niezmiernie na kontynuację tej współpracy. Andy to nie tylko doskonały producent, ale także dobry przyjaciel, który od dawna jest członkiem rodziny Accept. O nowej płycie Accept Hoffman mówi: ” Niezwykle trudno jest pisać utwory, które w jakimś stopniu przypominają przeszłość, ale jednak nią nie są, rozumiesz – to tak jakby zżynać z własnej muzyki. Brzmi bardzo prosto, ale w rzeczywistości proste nie jest – zwłaszcza, jeżeli masz na swoim koncie 15 albumów! Jednak nowa płyta jest utrzymana ciągle w gatunku, z dużym ładunkiem nowych, świeżych pomysłów”

Supportem Accept podczas warszawskiego koncertu będzie polska grupa Anti Tank Nun pod wodzą Tomasza Titusa Pukackiego! Jest to nowy projekt, który niebawem doczeka się debiutanckiej płyty zatytułowanej „Hang`em High”. Jak zapowiada zespół, którego członkiem jest nastoletni gitarzysta (!) będzie ciężko i mocno, z elementami trashowymi, a jednocześnie z melodyjnymi riffami!

ACCEPT

Anti Tank Nun22.04.2012, Warszawa, Stodoła, godz. 19:30

Otwarcie bram, godz.19.00Bilety w sprzedaży!

Ceny Biletów:

W przedsprzedaży: 120 zł

W dniu koncertu: 140 zł

KUP BILET: 


Polecane

Share This