Acid Drinkers oddadzą hołd Lemmy`emu i Motörhead


2016.03.03

opublikował:

Acid Drinkers oddadzą hołd Lemmy`emu i Motörhead

Acid Drinkers szykują niespodziankę dla fanów, którzy przyjadą zobaczyć zespół na tegorocznym festiwalu w Jarocinie. Grupa szykuje specjalny set będący hołdem dla zmarłego w grudniu Lemmy`ego Kilmistera i dowodzonej przez niego grupy Motörhead.

Będzie to niezwykle dynamiczny występ, złożony z klasycznych numerów Motörhead oraz tych mniej znanych, a ważniejszych dla nas piosenek z różnych albumów. Zagramy w kwartecie, więc będzie to brzmiało trochę inaczej niż klasyczny Motörhead, który zresztą w swojej historii miał okres, gdy również grał w czteroosobowym składzie, m.in. na albumie „Orgasmatron”. To bez wątpienia będzie jeden z najmocniejszych punktów tej edycji. Z przyjemnością wrócę do Jarocina, do którego mam ogromny sentyment. To tam wszystko się dla nas zaczęło na początku lat 90. Dobrze wspominam również ubiegłoroczną edycję – fajna scena, świetny dźwięk, po prostu zawodowe europejskie warunki – mówi Titus, lider Acid Drinkers.

Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca. Oprócz Acidów na tegorocznej edycji wystąpią m.in. Slayer, The Prodigy, Five Finger Death Punch, D.O.A., TSA, Farben Lehre, Oberschlesien, Luxtorpeda, Koniec Świata, Kabanos, Sweet Noise, Kobranocka, Hunter oraz Ga-Ga/Zielone Żabki.

Polecane

Share This