Adele świętuje, a fani czekają na kolejny album


2021.01.25

opublikował:

Adele świętuje, a fani czekają na kolejny album

Miniony rok był przełomowy dla Adele. Gwiazda muzyki zakończyła nieudane małżeństwo z Simonem Koneckim, przeszła metamorfozę i wszystko wskazuje na to, że układa jej się jak najlepiej. Artystka ma też co świętować – jej drugi album „21” kończy właśnie dziesięć lat. Krążek ukazał się w styczniu 2011 roku i był przełomowym w karierze Adele. To właśnie na nim znalazły się takie single jak „Someone Like You” czy „Rolling The Deep”. Album „21” był najlepiej sprzedającym się albumem w 2011 i 2021 roku. Jest także czwartą najlepiej sprzedającą się płytą na świecie oraz najlepiej sprzedającym się albumem na Wyspach Brytyjskich w XXI wieku. W ostatnim poście na swoim Instagramie Adele podziękowała fanom i wspomniała czas sprzed dziesięciu lat.

Szczęśliwego 10-lecia stary przyjacielu! To szalone jak mało pamiętam, jak to było i jak się czułam dekadę temu. Dziękuję Ci z całego serca za to, że wpuściłeś nas do swojego życia i pozwoliłeś mi być ścieżką dźwiękową do niektórych momentów – napisała Adele.

SPRAWDŹ TAKŻE: Adele i Simon Konecki ustalili warunki rozwodu. Jak podzielą fortunę szacowaną na 175 mln dolarów?

Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów wokalistki. Pośród nich znajdziemy zawiedzione głosy tych, którzy niecierpliwie oczekują jakiejkolwiek informacji dotyczącej czwartego krążka. Piosenkarka od dawna powtarzała, że jej album ukaże się nie wcześniej niż w 2021 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

</div?

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Tagi


Polecane

Share This